152-tane-tig-isleri-ve-orgu-tarifleri

152 TANE TIĞ İŞLERİ VE ÖRGÜ TARİFLERİ


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yelek Örnekleri

Tam 152 Tane Birbirinden Şık Örgü Tığ İşleri. Çeyizlik Tığ Oyalı Yazmalar ve Tığ ile yapılan Bebek Battaniyeleri yanı sıra El Örgü Modelleri Videolu açıklamalı Örnekler.

Bu güzel El İşlerini paylaşmadan önce bu El Emeği Örgüler,Oyalar ve Motiflerin bazılarının yapılışlarını ilgili menüler de görebilirsiniz.

beyaz-sari-mavi-cicekli-orgu
beyaz-sari-mavi-cicekli-orgu

Ayrıca burada gördüğünüz hiç bir çalışma bana ait değildir.İnstigram Örgüleri-İnstigram Tığ Oyası Modelleri ve Tüm çalışmalar İnstigram paylaşımlarından seçimiş olup Emekler sahiplerine aittir.
Bazı El İşi Çalışmaların da Yapan kişinin adı yazıyor ama bazıların da kaynaklar belli değil.

yaprakli-ornekli-yelek-arka
yaprakli-ornekli-yelek-arka

Aralarında çok Basit ve çok bilinen Tığ işi Hanım dilendi Bey Beğendi modeli ile yapılan Tığ İşi Bebek Çorabına bayıldım.Ne kadar basit bir modelle yapılan şahane bir model olmuş.Tabi burada Marifet Örgüyü güzel olan bayanın emeği.

Şal Modelleri için mevsime uygun Kolay Modellere Örgüler bölümün den bakabilirsiniz. Altaki Resimdeki gibi Baktüs ve Üçgen Şalların yanı sıra Uzun Abiye,Boncuklu Şal modelleri de görebilirsiniz.

ebruli-2d-orguler-sal
ebruli-2d-orguler-sal

Şiş işi Örgü Motifleri için de 8-10 tane kadar Battaniyeler ve Şiş Örneklerini de sizler için yayınladım.Örnek arayışın da olan hanımlara da Battaniyeler ve Yelekler için güzel Modellin videolu Tariflerini de sayfaya ekledim.

Dantel Battaniyeler ve Örgü Kırlentler ile Örgü Bebek Takımları için Bebek Örgüleri için çok güzel Örgü Fikirleri sunulmuş.

yelpaze-baklava-desenli-tig-orgu
yelpaze-baklava-desenli-tig-orgu

Herkes Tığ işi ya da Şiş Örgüleri bilebilir.Ama Her Kadın Düzgün ve güzel örgü öremez. Ben de şiş ve Tığ Örgülerin de iyi olmama rağmen bu modelleri bu kadar düzenli ve kaliteli öremezdim.

Modeller Fikir amaçlı Paylaşılmış olup bu modellerin bir çoğunu sitede ki Menüye bakıp Oyalar,Örgüler ve ya Danteller bölümlerin de görebilirsiniz
Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Görünür.

ÖRGÜ DESENİ TARİFLERİ VE 50 TANE İLHAM VEREN MODEL

55 TANE EL İŞLERİ ÖRGÜ YELEKLER HIRKALAR VE TARİFLERİ

71 TANE ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ

50 TANE ÖRGÜ BEBEK BATTANİYESİ 4 TANE YAPIMI

BATTANİYE TARİFİ VE BEBEK ÖRGÜLERİNE BAKMAK İSTER MİSİNİZ?

Yelek Modeli videosu

Tığ Oyası Videosu

Tığ Örgü Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “152 TANE TIĞ İŞLERİ VE ÖRGÜ TARİFLERİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir