farkli-ornekli-trabzanli-yeni-yelek-ornegi


FARKLI ÖRNEKLİ MEVSİMLİK YELEK ÖRNEĞİ TARİFİ


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yelek Örnekleri

Farklı Tığ işi Örnekli Bayan Yeleği Modeli Videolu Tarifi ile Yeni ve Değişik Yelek Modelleri arayan hanımlara Tek renkli Trabzanlar ile yapılan örnekli Yelek Tarifi.

38-40 beden Yelekler için ipin kalınlığına göre bu Yelek örneğinden örecek olanlar 2,5-3 Yumak ip gideceğini 44-46 beden Bayan Yelekler için 5 yumak kadar ip gidebileceğini Emine hanım yorumlar da belirtmiş.

trabzanli-sari-tunik-orgu-yelek
trabzanli-sari-tunik-orgu-yelek

Ayrıca Örgü Tarifleri ve Harika Tığ işi Modelleri bir arada göreceğiniz Dün hazırlanan çok beğenilen Örgü Tı işi Modellere de buradan bakabilirsiniz.

Oldukça güzel ve akıcı bir modeli olan Yelek örneği basit ama oldukça şık örmesi kolay bir örnek.Emine hanım Boyun ve Kol yaka Kesimi videosunu da yayınlarsa onu da sizler için bu sayfaya ekleyeceğim.

farklı-ornekli-yeni-trabzanli-kadin-yelek
farklı-ornekli-yeni-trabzanli-kadin-yelek

Emine hanım videoda bu Modelle yapılan Bayan Yelek modelinden bahsediyor.Ben kendisinden Yeleğin resmini rica ettim sizler için onu da sağ olsun gönderdi ve sayfada görebilirsiniz.

Angora tarzı ipler ile Etol Şallar yapmak isterseniz ben de Emine hanım gibi bu modeli Battaniyeler-Etol Şal Modeli ve Şallar için çok yakıştırdım.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “FARKLI ÖRNEKLİ MEVSİMLİK YELEK ÖRNEĞİ TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir