Örgü Modelleri FARKLI ÖRNEKLİ MEVSİMLİK YELEK ÖRNEĞİ TARİFİ

FARKLI ÖRNEKLİ MEVSİMLİK YELEK ÖRNEĞİ TARİFİ

3091
farkli-ornekli-trabzanli-yeni-yelek-ornegi
farkli-ornekli-trabzanli-yeni-yelek-ornegi

Farklı Tığ işi Örnekli Bayan Yeleği Modeli Videolu Tarifi ile Yeni ve Değişik Yelek Modelleri arayan hanımlara Tek renkli Trabzanlar ile yapılan örnekli Yelek Tarifi.

38-40 beden Yelekler için ipin kalınlığına göre bu Yelek örneğinden örecek olanlar 2,5-3 Yumak ip gideceğini 44-46 beden Bayan Yelekler için 5 yumak kadar ip gidebileceğini Emine hanım yorumlar da belirtmiş.

trabzanli-sari-tunik-orgu-yelek
trabzanli-sari-tunik-orgu-yelek

Ayrıca Örgü Tarifleri ve Harika Tığ işi Modelleri bir arada göreceğiniz Dün hazırlanan çok beğenilen Örgü Tı işi Modellere de buradan bakabilirsiniz.

Oldukça güzel ve akıcı bir modeli olan Yelek örneği basit ama oldukça şık örmesi kolay bir örnek.Emine hanım Boyun ve Kol yaka Kesimi videosunu da yayınlarsa onu da sizler için bu sayfaya ekleyeceğim.

farklı-ornekli-yeni-trabzanli-kadin-yelek
farklı-ornekli-yeni-trabzanli-kadin-yelek

Emine hanım videoda bu Modelle yapılan Bayan Yelek modelinden bahsediyor.Ben kendisinden Yeleğin resmini rica ettim sizler için onu da sağ olsun gönderdi ve sayfada görebilirsiniz.

Angora tarzı ipler ile Etol Şallar yapmak isterseniz ben de Emine hanım gibi bu modeli Battaniyeler-Etol Şal Modeli ve Şallar için çok yakıştırdım.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz