TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ ŞİŞLERİ İLE KOVBOY ŞAL ÖRNEĞİtig-isi-orgu-kovboy-sal-modeli-video-turkce
tig-isi-orgu-kovboy-sal-modeli-video-turkce
orgu-kovboy-sal-modeli-video-turkce

Örgü Şişleri ile Örülen Örgü Kovboy Şal Modeli Nasıl Örülür Türkçe Anlatımlı Videosu-Üçgen bir şekilde  Şal Örneği isteyenlere bu yıl Şal Modası Kovboy Şal Yapımı ile sizde Türkçe anlatılan Şal Örme Videosunu izleyerek Kovboy Şalın Örneğini çok kolay çıkarabilirsiniz.

Damla Hobinin paylaşımı olan Şal Modelinin örülüşü bir hanım tarafından Hangi marka iple örülür? kaç numara şiş kullanılır ve Örneğe nereden başlanır nasıl örülür detayları ile Adım,Adım Şal Örme Videosu.

Örgü Videolarını detayları ile anlaşılır Örgü Videoları paylaşan Damla Hobi tarafından hazırlanan daha önce sizler

kovboy-sal-ornegi-anlatimli
kovboy-sal-ornegi-anlatimli

ile paylaştığım Türkçe Çiçekli Kolay Lif Örneğinin Videosunu da izleyebilirsiniz.

Bu Örneği daha önce Derya Baykal’ın Programında Kovboy Şal Yapımı olarak görmüştüm ancak Deryanın Örgülerinde nasıl yapılır? net anlaşılmıyordu.Burada net olarak detaylar ve Kovboy Şalı örmenin Püf noktalarını anlatmışlar.

Tesettürlü hanımların çok rahat ettiği tüm hanımların son yıllarda çok kullandığı Örgü Boyun Atkısı örmeyi isterseniz Resimli açıklamalı olarak burada gösterilen örneğe bakabilirsiniz.

Örgü şişi ile yanlardan artırılarak örülen Şal görüntüsü ve bağlanma şekli ile Kovboy Şal Örneği olarak biliniyor. Daha çok boyna dolanan Şal modelini isterseniz omuzunuza da alabiliyorsunuz.

Tığ işi Şal Örgüleri isterseniz size tavsiye edeceğim bir kaç tane çok güzel Tığla Örülen Şallar var. Kış gelinleri ve Abiye kıyafet üzerine Fantezi Şal Modeli isteyenlere önereceğim Çiçekli Gelin Şalı mutlaka görmeniz gereken güzel Şal Örneklerinden.

Köşeden Örülen Şallar isterseniz buradaki örnek çok zarif Şal örneği isteyenlere yine Tığla ve Timsah örneği,balık pulu diye bilinen örnekle örülüyor.

Videolu Anlatımlı Türkçe Kovboy Şal Yapımı Video İzle

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5060 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. VİDEOLU ANLATIMLI DALGALI TIĞ İŞİ DESENİ | Nazarca.com

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*