TIĞLA İKİ KATLI BATTANİYE ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI


İki-katli-tig-isi-battaniye-ornegi-yapilisi
İki-katli-tig-isi-battaniye-ornegi-yapilisi

Bebeğinizi sıcacık tutacak hem şık hem 2 katlı Örneği ile kalın ve güzel Tığ işi Örgüden Bebek Battaniyesi yapmayı istiyorsanız o zaman bu örnek tam sizlik.

Erkek Bebekler için Battaniye Modelleri bakan Annelere,Kız Bebek Battaniyesi Örnekleri arayanlara bu Örgü Battaniye Motifi her iki cinsiyet içinde harika olur.

Bu örneği bir çoğunuz biliyorsunuzdur Klasik Bebek Battaniye Örneğidir.Ancak ben örneğin adını bilmediğimden adını İki Katlı Bebek Battaniyesi örneği olarak koymayı uygun buldum.

Size bir Bebek Battaniye Örneği daha önermek istiyorum.Eğer bir bebeğim olsaydı ve Battaniye örmek isteseydim emin olun bu örnek ile örerdim.

Tığla örülen Çift Taraflı Zigzag Örneği sadece Battaniyeler için değil Tığla örülen her türlü el işi,örtüler,lifler her şey için harika bir örgü modeli.

Tesettürlü hanımların beğeneceğini umduğum oldukça şık ve değişik Kış için Örgü Türbanlı Atkı Örneği nasıl örülüyor? buradan bakabilir ve isterseniz 2016 Kışı için kendinize ya da Anneniz için örebilirsiniz.

İki-katli-tig-isi-battaniye-ornegi-yapilisi
İki-katli-tig-isi-battaniye-ornegi-yapilisi
tig-isi-iki-katli-battaniye-ornekleri
tig-isi-iki-katli-battaniye-ornekleri

Tığla İki Katlı Örgü Bebek Battaniye örgüsü Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞ İŞİ KARELİ ORTADAN BAŞLAMALI BATTANİYE ÖRNEĞİ VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*