Resim Bulunamadı

AÇIKLAMALI ÇOK KOLAY BEBEK PATİĞİ YAPILIŞI

 • Sponsor Bağlantılar
  AÇIKLAMALI ÇOK KOLAY BEBEK PATİĞİ YAPILIŞI

  Anlatımlı en kolay örülen bebek,çocuk patiği,örülmesi çok kolay kalın kışın sıcacık tutabilecek örgü işinde usta olmuyanlarında kolaylıkla yapabilecekleri bir patik.resimlerle detaylı bir şkilde nasıl örülür açıkladım buyrun.Diğer Örneklere Burdan Bakabilirsiniz.Kolay başka bir patik örneğinede burdan ulaşabilirsiniz.

  Anlatımlı En Kolay bebek çocuk patiği, resimli açıklamalı anlatım

  50 zincir atarakt şeklindeki patiğimize yukardan başlıyoruz.5 sıra sık trabzan yaparak tamamlıyoruz. isterseniz sizde örnek koyabilirsiniz.5 sırayı tamamlayınca örneğimizi bitiriyor T kısmının üstünü bitirip altan tam ortasından10 sıra sık tarabzan yapıyoruz.

  10 sıra dar  uzun olan kısmı bitirdiğimizde resimdeki gibi ölçtüğünüzde. boyları eşit olmalı uzun yada kıa gelmemeli. Eğer büyük yada daha küçük bir patik örecekseniz baştaki 50 zincirle başlamayı ona göre artırıp azaltmalısınız.

  gördüğüüz gibi katladığımızda hiç bir taşma yada kısalık yok.

  patiğin tersinden görünümü 3 parçayıda birlikte dikiyoruz. ip rengi terciği sizin.

  dikildikten sonraki hali.

  evet patiklerimizi yüzüne çevirince bu şekilde görünecek.sterseniz patiğinie küçük bir gül yada çiçek motifi yapabilirsiniz. motif örnekleri için burdan ve burdan bakabilirsiniz.

  Sponsor Bağlantılar
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap
  • çok basitmiş yapılışı bunu ben bile örerim. teşekkürler admiiiin:)

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

   Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

El İşleri -Hobiler-Facebook Kapakresimleri-Moda-