3 ŞİŞLE ÖRÜLEN KOLAY BEBEK PATİĞİ ÖRME

3 ŞİŞLE ÖRÜLEN KOLAY BEBEK PATİĞİ ÖRME


Baştan söyleyeyim bende nasıl örülür kaç ilmekle başlanır bilmiyorum. Ancak elime 3 şiş alarak deneme yanılma yoluyla örebilirim diye düşünüyorum. Resimlerdeki çince yazılardanda anlayacağınız gibi çinlilere ait olan bir sitede buldum bu 3 şişle örülen kolay bebek patik örmeyi. Zaten örgüden biraz dahi anlıyorsanız görselleri inceleyerek sizde aynısını örebilir yada altaki facebookta paylaş butonunu kullanarak facebook sayfanızda paylaşarak diğer kişilerle paylaşarak öğrenebilirsiniz. Özellikle bebek patiği örerek geçimine ek kazanç sağlayarak katkıda bulunan hanımların bu patik modelini ördükten sonra rahatlıkla uygun bir fiyata satabileceğini düşünüyorum. Yüksek bilekli bir patik olması daha kullanışlı ve daha sıcak tutan bir patik olacağı için çok daha güzel.Kolay gelsin.

3-sis-ile-kolay-bebek-patik-orme
3-sis-ile-kolay-bebek-patik-orme

This Post Has 5 Comments

 1. Gönül Ünal

  Örgü modelleriniz çok güzel türkçe tariflr çok güzel ondan öğreniyorum ama çince olan patik örneğini yapamadım onuda türkçe olsa iyi olurdu .yinede teşekür ederiz elerine sağlık.

 2. AYNISAN

  bayiliram boyle orgulere. mende ore biliyorum.

  1. aaaaaaaa

   o zaman türkçe mealli bi şekilde de siz anlatın :D bu bize olmadı :D

   1. Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

    Haklısınız vallahi :) ama dağa Çinceyi sökemedim bir öğreneyim Türkçe mealini yazarım :) çok hoşsunuz hayırlı Ramazanlar :)

Bir cevap yazın