Örgü Modelleri ZİNCİRLİ TRABZANLI DESENLE PÜSKÜLLÜ YENİ TASARIM OVUNMA LİFİ

ZİNCİRLİ TRABZANLI DESENLE PÜSKÜLLÜ YENİ TASARIM OVUNMA LİFİ

396
zincirli-trabzanli-ovunma-lifi
zincirli-trabzanli-ovunma-lifi

Yeni Tasarım Ovunma Banyo Lif Modeli Köşeli Yuvarlak Sabun Bezi Üsten zincirli Trabzan tekniği ile Püsküllü Yeni Lif Modeli yapılışı.

Lif zemini olarak ortadan başlanan Kahverengi iple zincirden halka içine 6 fıstıklı dolgular ile artırma yaparak ilerliyor. 6 dilim 5 sıra Yıldız Tekniği yapılır.

Beyaz kısma geçilip istenilen büyüklükte örmeye devam edilir ve kenarlara Aynı renk tonları ile püsküller yapılır.Orta kısıma yapılan Mavi çerçeve Tığla üstten zincirli trabzanlar ile yapılır.

yeni-tasarim-orgu-ovunma-lif-modelleri
yeni-tasarim-orgu-ovunma-lif-modelleri

Lifin anlatımın da 5 numara Tığ-Kesmek için makas- 3 renk Lif ipi- ile Mavi iple ipi tığa sabitleyin 6 zincir çekin yuva yapın kapatın içine arada 2 zincirle 6 tane fıstık yapın. İlk yaptığınız fıstık tepesine sabitleyin.

KULLANIŞLI YENİ LİF MODELİ TASARIMI YAPIM AŞAMALARI

Kullanışlı Yeni Lif Modeli Tasarımı 2019 Yeni Lif Modellerin den olup Tarifi ile örmek isteyenler için buradan bakabilirsiniz.

yuvarlak-puskullu-hamam-lifleri-orgu
yuvarlak-puskullu-hamam-lifleri-orgu

1 zincir ile fıstık tepesine fıstık yapın.Burada artık hepimizin bildiği Yıldız tekniği ile artırmalar başlanıyor.Bilmeyenler zaten video da izleyip öğrenecekler.Pamuk Lifler Örgü Lif Modeli çalışması için Çok Teşekkürler.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz