Dekorasyon ZARİF KEÇE ÇİÇEKLER

ZARİF KEÇE ÇİÇEKLER

272
zarif-kece-cicekler

Zarif Yapay Çiçekler, Keçe Çiçek Çalışmaları, Keçeden En Şık Yapma Çiçekler

Bütün kadınlar gibi bende Zarif şeyleri çok seviyorum. Her ne kadar kendim çabalasamda malesef bir bayan olarak hiç bir zaman zarif olamadım :) Ben olmaktan hiç vazgeçemediğim için yapmacıkta olsa bir an değişip zerafet gösterisinde bulunamadım. Konu nerden nereye gedi şimdi :9 neyse sözümü tamamlayayım mevzuya dönelim.

Zariflikte, Zerafette insanda sonradan olan değil anadan doğma vardır. Çevremde buna bir kaç örnek göstermek istiyorum mesela. Tanıdığım en zarif küçük kızım, en küçük yavrum 2. ve sonuncu kızım 3 numaram Nazar. Sitemin isim Annesi. Ünlülerden Emel Sayın, Türkan Şoray, Nebahat Çehre  isimleri benim için en baştan geliyor. Neyse dönelim asıl mevzuya ben gerçekten bu kadar zarif keçe çiçekler görmedim.

İnce keçe kumaşlarından ve kuru dallardan ortaya bu kadar mı güzel bir şey çıkar?  Çok isterdim becerikli hamarat bir kocam olsun bunları benim için yapıp bana hediye versin :) Düşünüyorumda ev ortamında en büyük başarısı iki yumurta kırmak olan bir adamdan çok şey beklemiş olacağım:) Kıyamam ona ben yapar kocama hediye ederim o her ne kadar romantik olmasada mutlu olacaktır çaktırmasa da:) Yine aldım konuyu götürdüm başka yere . Ya valla zaten resimler nasıl yapılır çok net olarak göstermiş.

Benim yazımın sonu gelmez ben yazarım. Hani uzun gelir sıkılırsanız darılmam :)  Ne zaman güzel bir şey görsem gönlüm coşar. Ne ilginçtirki güzelliklere çok zaafım vardır. Rabbimin yarattığı tüm güzellikleri görür gönül gözüm. Biliyorumki benim sadık ziyaretçilerim her zaman siteme nazarca. com ‘a girip yeni neler paylaşmışım bakıyorlar onlar her zaman yorum yazmasalarda ben onların burda olduğunu biliyorum. Eğerki birde selam verip yorum yazdıklarında mest oluyorum :)  Sağolun varolun iyiki varsınız dostlar. Buyrun bakalım Keçe Zarif Çiçeğimizi nasıl yapmışlar.

zarif-kece-cicekler
zarif-kece-cicekler

kece-zarif-cicek-1
Her çiçek için 3 ve 4 kalp gidiyor. Her dal için 2 ya da 3 yaprak kullanılıyor.
keceyle-zarif-cicek-yapilisi
Kalpleri çiçek şekli vererek yapıştırınız.
kuru-dal-kece-cicek
Üçlü kalp çiçek yapılışı buketlere dikkat edin bazıları 3 kalpli bazıları 4 kalpli
kece-ile-kuru-daldan-kece-flowers
dYaprakları yapıştırma
kece-ile-en-zarif-cicek-yapimi
Sonuç gerçekten harika

am-ap-va-lang-man-cung-bo-hoa-valentine-nazarca
am-ap-va-lang-man-cung-bo-hoa-valentine-nazarca

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz