orgu-3boyutlu-zamanin-otesinden-orguler

ZAMANIN ÖTESİNDEN 3D ÖRNEĞİ TIĞ İLE ÖRGÜ YAPIMI


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Örgü Zamanın Ötesinden Model Tarifi.Bayan Yeleklerin de 3 Boyutlu( 3D Tığ Örgü) Örgüler her zaman çok gösterişli oluyor. Angora iple Modelin ihtişamı ortada.

Bebe ipi ile yapılan Mavi renkli 3D Model de güzel ama Angora,Alize ya da Nako veya benzer yünlü ipler ile daha şık olmuş.

Şal için Modeli aynı uygulayabilirsiniz. Bayan Boyunluk ve Şapka Modellerin de bu örnek ile yapılan Modeller var.Hatta şöyle yapacağım.

zamanin-otesinden-3d-orgu

zamanin-otesinden-3d-orgu

İlk videoyu Türkçe Model anlatımlı,2. videoya rengarenk yapılmış olanı ve 3. videosun da Bebek Bere yapılışını koyacağım.

zamanin-otesinden-bebek-bereleri

zamanin-otesinden-bebek-bereleri

Ancak Renkli anlatımlı ve Bere Anlatımı Yabancı bilginiz olsun..Zaten Türkçe açıklamalı olanda var diğerleri de fikir olsun ve Yabancı Okurlarım da faydalansın.

rengarenk-zamanin-otesinden-modeli-tig-isi

rengarenk-zamanin-otesinden-modeli-tig-isi

Bu Renkli olanının da anlatımı var ama yabancı.Ama zaten Türkçe olarak örneğin yapım aşamalarını izleyerek öğreneceğiniz için yabancı olanlar sizi zorlamazlar

2019 KADIN YELEK VE HIRKALARINA YAKIŞIR 65 MODEL

Kadın Yelekler Hırkalar ve Birbirinden Şık Modellerin hepsini göreceğiniz tam 65 Model var.Hele şu resmin ortasındaki Yeni Hırka desenin yapılışı inanılmaz.Resme bakınca anlayacaksınız.

FARKLI TRABZANLI YAPRAKLI ÇEYİZ YELEĞİ TARİFİ

Trabzanlı Yapraklı Çeyizlik Yelek Modeli örneği de yukarıda.Tıkadığınız da görebileceğiniz bu Model Türkçe.Zaten sitede çok az yabancı Tarif var.

SAÇILAN FISTIKLAR ÖRGÜ ÖRNEĞİ YELEKLERE NASIL UYGULANIR

Son olarak ta göstermeyi çok istediğim Saçılan Fıstıklar Örgü örneği Yelek Modeli bu.Tıkladığınız da Sayfasın da yapım aşamaları var.
3D Zamanın Ötesinden Modeli Türkçe

Yabancı Anlatımlı Bere yapmı-Crochet 3D cap in honeycomb stitch or honeycomb two-color reversible fabrics -Gorro a Crochet 3D en punto panal o nido de abeja de dos colores reversibles tejidos

Yabancı anlatımı Renkli olan Zamanın ötesinden örgüsü-Crochet Turkish point: reversible, elastic, 3D and single row-Punto turco a crochet: ¡reversible, elástico, 3D y de una sola hilera

One thought on “ZAMANIN ÖTESİNDEN 3D ÖRNEĞİ TIĞ İLE ÖRGÜ YAPIMI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir