Menü Kapat

tam-acciklamali-yuvarlak-dantel-ceyiz-motifi

YUVARLAK ÇEYİZ MOTİFİ DETAYLI PÜF NOKTALARI İLE YAPIMITane,tane Adım,adım Yuvarlak Dantel Motif Yapılışı Türkçe videolu ve Aynı zaman da Rusça Tarifi de var.Sehpalara,Vitrine ya da Masa örtüsü,Fiskos Dantel Modeli gibi Bir çok Dantel olabilir.

Dantel Şablonunda gördüğünüz üzere Bu Yuvarlak Büyük Motifler aralar da birleştirmek için Kare Motifler ile Masa Örtüsü yapımın da kullanılmış.

Motifli modele baktığım da Konsol Danteli ya da Runner-Rannır dediğimiz Modern Masa üstü Dantellere de benziyor.Ama 20 cm çapındaki Dantel Motifler bunun için büyük görünüyor.

yuvarlak-ceyiz-motifi-dantel
yuvarlak-ceyiz-motifi-dantel

Bu birazda kullanılan Tığ ve Dantel ipin kalınlığı ile de ilgili.Sayfada 3 video var.Türkçe anlatımlı Dantel iki part Rusça olan Bir Part şeklinde gösterilmiş.Modeller aynı.

KRALİÇENİN TACI ÇOK KULLANIŞLI KARE DANTEL YAPIMI

Kraliçenin Tacı Kare Dantel Motif yapılışını resme tıklayıp görebilirsiniz.Yuvarlak Motifleri birleştirmek için Bu Kare Modeli düşünebilirsiniz.

ceyiz-motifi-yuvarlak-dantel
ceyiz-motifi-yuvarlak-dantel

Türkçe olan Modelin Çapı 20 cm Yabancı anlatımlı Dantel örneğinin Çapı 23 cm olmuş. Türkçe Dantel Tarifi malzemeleri:Modelin Çapı 20 cm. Kullanılan İp Ören Bayan Maxi Ağ İpliği.Tığ No: 10 numara Dantel Tığı.

ag-ipinden-dantel-ceyizlik-motifler
ag-ipinden-dantel-ceyizlik-motifler

Türkçe Dantel Part 1

Türkçe Dantel 2. Son Part

Rusça Tarifi: Вязание крючком. Нежная салфетка для начинающих

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir