Menü Kapat
Nazarca-yok-satan-robasi-farkli-modelli-bebek-yelek

YOK SATAN ROBASI FARKLI MODELİ DİLİMLİ BEBEK YELEKRobası Farklı Modeli Dilimli Bebek yelek modeli olarak Yok satılan bu model çok Beğeniliyor. Biz de Sitemiz de Sizler için Yok Satan bebek yelek modeli Yapılışını paylaştık.

Model Kız bebekler için Robalı pembe Kız Yelek, Erkek bebekler için Mavi Robalı Erkek bebek yelek modeli için 2 model olarak çalışılmış.

dilimli-ornekli-degisik-yuvarlak-roba-ornekli-yelek
dilimli-ornekli-degisik-yuvarlak-roba-ornekli-yelek

Her iki rengi ile de Model Çok şahane olmuş. Bu model hırka,bebek örgüleri, çocuk örgüleri gibi birçok modellerde kullanabilirsiniz. Ajurlu deniz dalgası görünümlü Dilimli örneği ile üst robasının modelinin uyumu tam yakalanmış.

Robalı Bebek,Çocuk Yeleklerin de Bu şekilde robasında daha sade, gövdede biraz daha gösterişli örgü modelleri yapıldığında daha modern ve şık görünüyor.

Dilimli-model-robali-bebek-yelek-videolu
Dilimli-model-robali-bebek-yelek-videolu

etek kıvrımlı bebek yelek modeli şeklinde de oldukça hoş kızlar de videonun başında bu model ile yapılmış diğer örgü bebek yelek modellerini de geleceksin Ona göre hangi renk ile başlayacağınız da karar verebilirsiniz.

Farklı roba modelleri isteyen hanımlar bu modeli hırka, yelek, elbise gibi bebek örgülerinde de modeli kullanabilir.Mandalina dilimi örgü modeli örgü modeli gibi isimler ile biliniyor. Hafif kabarık ajurlu çok güzel bir örnek.

dilimli-ajurlu-kabarik-orgulu-bebek-yelegi-robali
dilimli-ajurlu-kabarik-orgulu-bebek-yelegi-robali

Robası farklı Modeli dilimli örgü bebek yelek modelinin Yakasından başlamak için 80 ilmek atılıyor.Bu roba diğer modellerden hem yapılış hem de görünüm itibariyle çok daha farklı ve çok şık.

Kaynaklar:Yazı nazarca.com-Videolu Anlatım Kardeş Örgüler Kanalına Aittir.

Bedende Dilimli Örnekli Değişik Robalı Bebek Yelek Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir