YILDIZ ŞEKLİNDEKİ LİF MODELLERİNDEN YENİ MODEL YAPIMI
degisik-yeni-2019-yildiz-lif-modeli

YILDIZ ŞEKLİNDEKİ LİF MODELLERİNDEN YENİ MODEL YAPIMI


Yıldız Lif Modelleri denildiğinde Şekli Yıldız olan ama farklı Modeller ve desenler ile yapılan Sabun Lifleri var.Bugün de onlardan birini sizler ile paylaşayım Yapılışına sayfam da yer vereyim istedim.

Model açıklamasından önce Lif Modelleri Nazarca Örgüleri arasına yeni katılan Modeller ile diğer Yıldızlı Hamam Liflerini de göstereyim.

Nedime Kız Çiçeği Lif Modeli Lif modelinden ziyade Banyo Dekorasyonunda ve Mutfak Dekorunda kullanabileceğiniz Kocaman Kat,kat örülen bir Çiçek Modeli oluyor.

6-dilimli-mor-lila-yildiz-lif
6-dilimli-mor-lila-yildiz-lif

Yıldız Yatağında Çiçekler Lif Modeli de Tabanı Yıldız figürü ile yapılıp üzerine yuvarlak Çiçekler ile dekor yapılan Yeni Lif Tasarımı örgülerden.

Yıldız Kümesi Lif Modeli biraz daha farklı Yuvarlak Lif Modelinin ortasında Yıldız deseni ile bu Lif çok beğenilen modellerden biri.

Tüm bunların dışında Bugünün paylaşılan İlk Kalem Oyası Modellerinden Gümüş Boncuklu Çubuklu Oya Modeli de Yazmalara,Tülbentlere Oya örneği bakınan Arkadaşlara.

Yıldız Lif Ortadan 6 fıstık ile başlar 6 dilim şeklinde 5 sıra yapılıp dilimlere ayrılır.Yıldız Lifi rengarenk yapabilir az  ipleri bu modelde değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın