Örgü Modelleri GÜMÜŞ BONCUKLA MOR YAZMAYA ÇUBUKLU OYA YAPIMI

GÜMÜŞ BONCUKLA MOR YAZMAYA ÇUBUKLU OYA YAPIMI

2011
gumus-boncuklarin-cubuk-oyasi-yazma-modeli
gumus-boncuklarin-cubuk-oyasi-yazma-modeli

Mor Renkli Yazma Kenarına Gümüş Boncuklar ile Sıralı Çubuk Oyası modeli yapılışı-Kalem veya Şiş ile de yapabileceğiniz Dondurma Çubuğu ile Oya Modellerinden Zarif bir örneğin Tarifi.

Modelin ilk sırasına başlamadan Gümüş Oya Boncuklarını İpe geçirmeniz gerekiyor.Eğer Renkli ya da 2-3 renk boncuklar ile yapmak isterseniz ipe dizmeden önce boncukları belirli bir hiyerarşide ipe geçirmeniz gerekir.

Dün rengi ve modeli ile çok beğenerek yayınladığım Kum Boncukla Kalem Oyası modeline de bakabilirsiniz. Bu Model de Çiçekler siyah ve Beyaz Kum Boncuk kullanılarak yapılmış.

gumus-boncuklu-mor-yazma-modeli
gumus-boncuklu-mor-yazma-modeli

İplik Oyalarını sevenleri unutmak ne mümkün.Elbette sizlere de önereceğim Çok güzel bir Muska Çiçeği Yazma Oyası modelimiz var.

Tığ Modeli Kadın Yeleği yapımı ile 50 Numara Dantel İpinden Kenar Danteli yapılışına bakabilirsiniz.Dün yayınlanan modellerin bazıları bunar.Daha fazlası için Ana Sayfaya ya da menülere bakabilirsiniz.

gumus-boncukla-sirali-kalem-oyasi
gumus-boncukla-sirali-kalem-oyasi

Boncuklu Yazmaları ütüleme den önce üzerilerine Tülbent y da ince bez koyup ütüleyebilirsiniz. Aldığınız Boncukların kalitesine dikkat edin yıkandıkça Boncukların boyaları dökülmesin.

1 Yorum

  1. […] GÜMÜŞ BONCUKLA MOR YAZMAYA ÇUBUKLU OYA YAPIMI Gümüş Boncuklu Çubuklu Oya Modelini de Annelere Çeyizler için Çok yaptılar.Beyaz Tenli ya da Sarışın hanımlara Mor Yazmayı çok yakıştırıyorum. MOR YAZMAYA İNCİLİ TIĞ OYASI YAPIMI Mor Yazmaya İncili Tığ Oyasını da sitemiz de görebilirsiniz.Gördüğünüz üzere bir çok Oya var.Bunların hepsini Sayfa altından ya da Menüsünden görebilirsiniz. trend-boncuk-oyasi-ornekleri […]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz