YILDIZ DESENLİ ÇİÇEKLİ YUVARLAK LİF AÇIKLAMALI

ortasi-yildiz-cicekli-banyo-lifi
ortasi-yildiz-cicekli-banyo-lifi

Üstü,Ortası Yıldız Desenli Yuvarlak Çiçekli ve Kenarları Örümcekli Banyo lifi videolu yapılışı ile Beyaz,Pembe ve Yeşil renklerin kullanıldığı 3 Renkli Lif.

Lif modelinin üzerindeki 3 boyutlu Çiçekler daha sonra yapılıyor. Lif modelinin ters tarafı dahi çok güzel.Yeşil yaprakların göründüğü arka tara en az Lif modelinin ön yüzü kadar hoş görünüyor.

yuvarlak-ici-yildizli-orumcekli-lif-modeli
yuvarlak-ici-yildizli-orumcekli-lif-modeli

Ören Bayan Kristal Lif İpi ve 7 numara Tığ ile ortadan 7 zincir çekilerek başlanır ilk zincire batılır halka şeklini aldıktan sonra 3 zincir çek fıstık yap aynı yuvaya araya 1 zincir yapılarak toplam 6 tane Fıstık yapılır ilk fıstık üstüne kapatın 2. sıraya devam edin.

Beyaz iple ilk sıra yapılır 2. sırada Pembe ipe geçilir 1 zincir çek 1 fıstık yap kapat 1 zincir 1 fıstık kapatmadan 1 fıstık daha ikisini birden toplayın kapatın.

Elinizde Tığ varken Tığ İşi Örgülere de bakmak için son yayınlanan Üçgen Fıstıklı Battaniye yapılışını inceleyebilir 3 renkli Battaniye modeli ile 3 Boyutlu Battaniyeler yapabilirsiniz.

Yıldızlı Çiçekli Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*