Menü Kapat

ortasi-yildiz-cicekli-banyo-lifi

YILDIZ DESENLİ ÇİÇEKLİ YUVARLAK LİF AÇIKLAMALIÜstü,Ortası Yıldız Desenli Yuvarlak Çiçekli ve Kenarları Örümcekli Banyo lifi videolu yapılışı ile Beyaz,Pembe ve Yeşil renklerin kullanıldığı 3 Renkli Lif.

Lif modelinin üzerindeki 3 boyutlu Çiçekler daha sonra yapılıyor. Lif modelinin ters tarafı dahi çok güzel.Yeşil yaprakların göründüğü arka tara en az Lif modelinin ön yüzü kadar hoş görünüyor.

yuvarlak-ici-yildizli-orumcekli-lif-modeli
yuvarlak-ici-yildizli-orumcekli-lif-modeli

Ören Bayan Kristal Lif İpi ve 7 numara Tığ ile ortadan 7 zincir çekilerek başlanır ilk zincire batılır halka şeklini aldıktan sonra 3 zincir çek fıstık yap aynı yuvaya araya 1 zincir yapılarak toplam 6 tane Fıstık yapılır ilk fıstık üstüne kapatın 2. sıraya devam edin.

Beyaz iple ilk sıra yapılır 2. sırada Pembe ipe geçilir 1 zincir çek 1 fıstık yap kapat 1 zincir 1 fıstık kapatmadan 1 fıstık daha ikisini birden toplayın kapatın.

Elinizde Tığ varken Tığ İşi Örgülere de bakmak için son yayınlanan Üçgen Fıstıklı Battaniye yapılışını inceleyebilir 3 renkli Battaniye modeli ile 3 Boyutlu Battaniyeler yapabilirsiniz.

Yıldızlı Çiçekli Lif Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir