Yemekler YILBAŞINA ÖZEL 2 PASTA 1 KEK TARİFLERİ

YILBAŞINA ÖZEL 2 PASTA 1 KEK TARİFLERİ

2398
yilbasi-kek-pasta-tarifleri
yilbasi-kek-pasta-tarifleri

2018 Bitiyor 2019 Yılına girmeye çok az kaldı.Siz de Evde Yeni Yıl Menüsü için Tatlı,Pasta,Kek,Börek, ve Yemekler yapmak isterseniz Bisküvili Fırın tepsisinde Tatlı,Pasta yanında Kümbet Çikolatalı Pasta ve Leopar Kek Tariflerine bakabilirsiniz.

Öncelikle o gece kim nasıl isterse onu yapabilir.Yabancıların Noeli ile Yılbaşını karıştıranlara da Noeli 25 Aralıkta kutladıklarını hatırlatırım.Bizler Yeni bir Yıla girmeyi kutluyoruz.

Her İnsanın kendince Sıkıntıları vardır.Yıl bittiğin de Yeni bir Yıla girme heyecanı aslında bir umuda tutunmak gibi bir şey benim için.Sanki tüm sıkıntılar o son gün bitiyor Yeni yılın ilk gününe Temiz bir Sayfa açarak hayata başlıyormuşuz gibi hissederim.

kumbet-kostebek-pasta-tarifi
kumbet-kostebek-pasta-tarifi

Elbette Yabancıların 25 Aralıkta kutladıkları Noel ve Yıl başı birbirine çok yakın zamanlar da olduğu için Çocuklar Hediyeler ve Noel Ağacı gibi istekler de bulunuyorlar.

Onlara Kızmak yerine Benim gibi Yılbaşı gecesi ve Noelin aynı şey olmadığını Bizlerin Dininde ve Kültürün de Noeli kutlamanın olmadığını anlatabilir Yeni yıla güzel bir giriş yapmayı düşünebilirsiniz.

leopar-desenli-kalip-kek
leopar-desenli-kalip-kek

Kısaca Kim ne isterse nasıl isterse bu geceyi öyle geçirebilir.Ama Yılın son gününde Lezzetli Tatlılar,Yılbaşı Pastası ve Çok değişik kolay yumuşak güze bir Kek yapmak isteyenler için 3 tarif birden paylaşayım istedim.

biskuvili-tepside-tatli-pasta
biskuvili-tepside-tatli-pasta

Bu güzel Tatlı Tarifleri için Hayalimdeki Yemekler Kanalına ve bizlere bu Tarifleri sunan hanıma çok teşekkürler.Arzu edenler bu hamarat hanımın kanalına Abone olabilirler ve Leziz Tarifleri izleyebilirler.

Leopar Desenli Yumuşacık Kek Tarifi

En Kolay Bisküvili Yaş Pasta Tatlı Tarifi

Kümbet Pasta Tarifi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz