Menü Kapat

YEŞİL ÖZEL ÇOCUK ODASI DEKORASYONLARI VE MOBİLYALARIÇocukları olan Anne ve Babalar çok iyi bilirlerki evde 1 den fazla çocuk varsa evde her daim oda kavgası vardır. Malesef bende bu annelerden birisiyim. Evim 2 oda 1 salon olduğu için malesef oturma odam olmadığı gibi kızlarımdan ayrı oğlumunda kendine ait bir odası yok. 3 kardeş 1 odayı kullanmak durumunda kalıyorlar. Yaşları 6,5  ve 8 kızlar 10 yaşındada oğlum. Henüz küçük oldukları için idare etmek zorunda olmalarını kabullenemiyorlar her biri kendi için ayrı oda istiyor. Tabi ne her birine ayrı oda nede mobilya yeter bu durumda. Bu evimden taşındığım zaman 3 oda 1 salon ev tutacağım inşallah kısmetse. Çocuklarımın Okullarından ve Öğretmenlerinden çok memnun olduğum için bu seferde taşınarak onlara aynı sıkıtıyı yaşatmak istemiyorum. Neyse gelelim konumuza resimlerdeki yeşil çocuk odalarına bittim doğrusu. Hele şu futbol sahası şeklinde dekore edilmiş oda tam oğluma göre.

Futbol sahası gibi tasarlanmış yeşil çocuk odası takımı,futbol erkek çocuk odaları
Futbol sahası gibi tasarlanmış yeşil çocuk odası takımı,futbol erkek çocuk odaları

Okulda  maç yaptıklarında hep Defansta olduğunu ve defansta çok iyi olduğunu söyleyen oğlum bu odayı gördüğünde üzerine susmadan 10 dk yorum yaptı 11 dk ben pes edip onu susturdum:). İyi bir iç mimar,iç dekorasyon uzmanı çocuk odanızda böyle harikalar yaptırabilir yada siz iyi bir mobilyacıya özel bir spariş verebilirsiniz tabi paranız varsa.
YESİL-BEYAZ-ORMAN-DESENLİ-COCUK-ODASİ

Hem kız çocuk odası, hem erkek çocuk odası olarak kullanabileceğiniz yine yeşil rengin ağır bastığı harika bir orman stilinde tasarlanmış bir oda dizaynı,dekorasyonu. Bu tarz odaları ülkemizdede bir çok mobilyacıda gördüm fakat benim gördüğümün üzerinde zürafalar vardı. Ortada duran oyuncak sandığı bence bir çocuk odasındaki en gerekli mobilya.

yesil-krem-cocuk-odasi-takimi

Yine yeşil,yine yeşil :) Bu çocuk odası dekorunu ve mobilyalarını gördüğümde en çok çocuk odası halısı dikkatimi çekti. Bu halıyla odanın dekorasyonu birbirini tamamlayıp harika bir kombinasyon sağlamış. Özellikle çocuk odaları dekorasyonunda hayvanlı çocuk odası isteyenler için kaplumbağalı bu oda çok hoş olacak bence. Tabi bunlara sahip olacak maddi güç ve bu kadar büyük bir oda sahibi olmak insanda şans olacak dedirtiyor insana:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir