Örgü Modelleri Bebek Örgüleri YENİ DOĞAN BEBEKLERE YANDAN DÜĞMELİ KOLAY SÜVETER

YENİ DOĞAN BEBEKLERE YANDAN DÜĞMELİ KOLAY SÜVETER

33714
yeni-dogan-sac-orgulu-bebek-suveter-yelek
yeni-dogan-sac-orgulu-bebek-suveter-yelek

Yeni Doğan Bebeklere göre Örgüler ve Tarifleri–  Açıklamalı Bebek Örgü modeli Bana Göre Yanlardan Düğmeli Süveter ama Bu Model Yeni Doğan Bebek Yeleği olarak ta söyleniyor.

Öncelikle Yeni Doğum yapan Annelere ” Allah uzun sağlıklı ömürler versin” deme istiyorum.Doğum yapacak Yeni Doğan Bebeklere Örgü Modelleri hazırlayan Annelere de ” Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşAllah” Diyelim.

yeni-dogmus-bebek-orguleri-yelekler
yeni-dogmus-bebek-orguleri-yelekler

Tabi emek verilen Örgülerin de şık olmasını Güzel Modeller olmasını istiyoruz. Hazırlık yapan Annelere ilk olarak bir kaç Yeni Doğmuş Bebek Örgüleri tavsiye edeyim.

Yeni Doğan Bebek Patik yapılışı burada. Şiş ile örülen Bileği yüksek Kolay ama güzel Bebe Patiği için buna bakabilirsiniz.

Minik Kız Bebek Yeleği için de Yeni Doğan Kız Bebek Yelekleri için burada çok şirin bir Yelek yapılışı var.Şişle yapılan Cepli ve Papatya süslü Yelek modeli.

tek-parca-dikissiz-0-3-aylik-bebek-yelek
tek-parca-dikissiz-0-3-aylik-bebek-yelek

Yeni Doğan Bebeklere Fotoğraf çekimin de Şirin Örgü Bebek Kostümü için bu şirin Bebek Örgüsü Tığla yapılıyor. Tabi Yeni Doğan Şapka modeli ile Bebeklerin başını sıcak tutmak gerekiyor.

Yeni Dünyaya gelen Bebekler pek minik oldukların da onar için Özel Bebek Örgüleri örmek gerekiyor.Burada Bebeğin güvenliğini ve rahatına öncelik vermek gerek.

Kızlara Yelekler önerdik ama Yeni Doğan Erkek Bebek Yelek modelini de elbette sitemiz de Erkek Anneleri için yapılışı ile yayınladık.

Son olarak olmaz sa olmazımız Yeni Doğan Bebek Uyku Tulumu nasıl örülür? Bebek arabasında,Pusette ve Beşikte onu uyuduğu ve gezmelere çıktığı zaman soğuktan koruyacaktır.

yalanci-sac-orgulu-bebek-suveter
yalanci-sac-orgulu-bebek-suveter

Artık Düğmeli Bebek Süveteri nasıl örülür? modeli inceleyelim.Bebek Yeleği tek parçadan oluşuyor.Dikişsiz Bebek Yelek yapımı için 41 ilmek ile önden başlanıyor.

Önden 41 ilmek ile başlanır.Yanlara 7 diş etek ucuna 5 diş haraşo yapılır.Ortaya Yalancı Saç Örgü Modeli yapılır. Örneğin yapımı burada.

Bu 0-3 Ay Bebek Süveter yapımın da 90 gram kadar yaklaşık 1 yumak ip kullanılmış. 3 Yaş Yandan Düğmeli Yelek için de ala ve abileri unutmadık.

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz