Örgü Modelleri YELEK VE HIRKALARDA MERDİVENLİ YAKA KESİMİ

YELEK VE HIRKALARDA MERDİVENLİ YAKA KESİMİ

2141
tig-isi-orgu-yeleklerde-merdivenli-yaka-kesimi
tig-isi-orgu-yeleklerde-merdivenli-yaka-kesimi

Nazarca.com Merdiven Yaka Yapılışı-Son günlerde çok Moda olan Merdivenli Yaka Kesimi nasıl yapılır? onu gösterelim istedik.Tabi Tığ işi Bayan Yeleği örneği ile Kol Yaka kesimi sunuluyor.

Örgü Bilmeyenlere Örgü Tarifi olan Ajurlu Lale modelini de Gündüz sayfam da yayınladım.Hırkalar da,Yelekler de Yeni Şiş Örgü Motifleri isteyenler için yayınlamıştım.

merdivenli-yaka-nasil-kesilir
merdivenli-yaka-nasil-kesilir

Merdiven Biçiminde Yelek Yakası yapılışın da göreceğiniz üzere bu şekilde Modeller daha modern daha Şık Anne ve Gelin Yelekleri yapabilirsiniz.

Modelin anlatımı ilk videoda gösterilirken Merdiven Yaka Kesimi 2. videoda aynı örnek üzerinden gösteriliyor.Bu örnek ile yapılan bir çok Yelek Modelini Yelek Örnekleri yazan linkte görebilirsiniz.

İki Taraflı Yelek Modeli yapılışı için sayfa da aşağı baktığınız da Model anlatımları ile birlikte Yelek yapılışını da görebilirsiniz.

Yeleğin Eteği için yatay trabzanlar yapıldıktan Ön Yelek bandı ve model kurulumu bu şerit üzerinden ilmek toplayarak yapılmakta. Değişik Yelek Yakası kesimini Tüm Tığ işi Yelekler de Trabzan uygulayarak yapabilirsiniz.
Örneğin Tarifi

Merdivenli Yaka Kesimi Videosu

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz