Örgü Modelleri Bebek Örgüleri YELEK ÖN PARÇASI BEBEK YELEKLERİNE: LALE ÖRGÜ

YELEK ÖN PARÇASI BEBEK YELEKLERİNE: LALE ÖRGÜ

6174
bebek-orguleri-laleli-yelek-modeli
bebek-orguleri-laleli-yelek-modeli

Bebek örgülerinde, bayan örgülerinde özellikle yelek modellerinde yelek ön parçası şeklinde yapılan 3D Lale örgü modeli nasıl yapılır? Buyrun tarifi.

Sevgili Şerife Hanım bu güzel modeli çok güzel bir şekilde çok açık renkte bir pembe bebeği bile çalışmış Laleler yelek ve bebek örgüsü modeli adı ile paylaşmış.

laleler-ornegi-2022-sisisi
laleler-ornegi-2022-sisisi

6 ilmek katlarından oluşuyor. 6 12 18 şeklinde ilmekler atılıp, en son 3 tane kenarı ilave ediyoruz. Sevgili arkadaşlar bu model yeni model değil, eski örgü modellerinde Aslında en eski örneklerden.

laleli-yelek-ornek-on-parca-anlatimi
laleli-yelek-ornek-on-parca-anlatimi

Lale örneği ile eskiden en çok bayan yeleklerinde çok çeyizlik yelek yapılmıştır. Bebek Hırka örgülerinde de kışlık süveter, kazak için çok güzel oluyor.

3D-lale-bebek-yelek-anne-yelek
3D-lale-bebek-yelek-anne-yelek

Üç boyutlu kabarık örgü örneklerine seven Hanımlar bu modeli bere modeli gibi patiklerde, yeleklerde, hırkalarda, ceketlerde battaniyelerde değerlendirebilirler.

Örnekler arasında tek bir tane ters ilmek var. Bu ters ilmek yerine farklı bir örnek yerleştirerek modeli daha farklı bir hale de getirebilirsiniz.

sis-modeler-video-laleli
sis-modeler-video-laleli

Tekli lastik üzerine model çalışılmış olsa da siz isterseniz bu lastiği farklı yapabilir, Ya da lastik modelini hiç koymadan sadece örneği de çalışabilirsiniz.

Video: Şerifenin Örgü Dünyası

3D Lale Modeli Şiş Örnek Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz