yaprakli-yollar-orgu-modeli


YAPRAKLI YOLLAR ÖRGÜ MODELİ TARİFİ


El İşleri, Örgü Videoları, Yelek Örnekleri

10 ilmek ve katları üzerine kurulan Örgü Yapraklı Yol Modeli zarif örneği ile Şiş ile yapılan Bütün örgülere çok yakışır.Açıklamalı Örgü Tarifleri için daha çok modeli sayfamız da görebilirsiniz.

Yapraklı Yollar Örgü Modeli Yaz için Bluzlar ve Uzun Yelek Tuniklere yakışır. Mevsimlik Örgü Modellerin de kullanacaklara Şişle Şal örek için yakışacağı gibi Bebek Battaniyeleri ve Kadınlar için El Örgüsü Yelekler de aynı şekilde hoş duracaktır.

orgu-yaprak-yolu-modeli
orgu-yaprak-yolu-modeli

Zarif ve kibar modelleri her zaman ki gibi Bebek ve Bayanlar için El Örgüsü Hırkalara,,Yelekler ve Etol modellerine yakışacağını düşünüyorum.

Çocuklara özellikle Kız Çocuk Örgülerin de bu model ile her şey yapılır. 3 ilmek Yapraklar 7 ilmekte Motifler arası kullanılan Haraşo modeli için 10 ilmek ve katları hesaplanmalı.

Geçen sizin ile paylaştığım Ajurlu Yollar örgü modelini de Kış örgüleri için düşünebilirsiniz. Biliyorum Yaz ayların da Örgü işler zor geliyor ancak boş vakitlerini işe yarar El İşleri ile geçirmek isteyen Marifetli hanımlar için Yaz-Kış her türlü çalışmaları severek yayınlıyorum.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “YAPRAKLI YOLLAR ÖRGÜ MODELİ TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir