YAPRAKLI RÜZGAR GÜLÜ LİF MODELİ YAPILIŞI

yaprakli-ruzgar-gulu-lif-modeli-tarifi
yaprakli-ruzgar-gulu-lif-modeli-tarifi

Adına Methiyeler düzülen Rüzgar Gülü ile Oyalar,Danteller ve Örgü Modelleri bile var.Ama biz Bugün Yapraklı Rüzgar Gülü Lif modelinin yapılışını videodan izleyerek öğreneceğiz.

Ne diyeyim her zaman olduğu gibi Emine hanım bizlere yine harika bir Yeni Yapılan Lif modeli ile değişik ve şık bir Banyo Lifi tarifi öğretiyor.

yaprakli-ruzgar-gulu-lif-modeli
yaprakli-ruzgar-gulu-lif-modeli

Ortası Yuvarlak Sarı renk ile yapılan ve Çiçek ile süslenen Yaprakları Kırmızı ve kenarları sarı rengi ile muhteşem. 6 dilimli Lif modeli nasıl yapılır? birlikte görelim.

İlk olarak  Ortası yapılıyor ve Rüzgar Gülü Yaprakları bu orta bittiğinde ip değiştirip Kırmızı iple Modele işliyoruz. Yapraklar 8 zincir ile başlanarak yapılıyor.

Her zaman  modelden önce yayınlanan Diğer Modeller tanıttığım gibi Bugünün önceki modeli de Çimen Çiçeği Oyası.Yapmak isteyenler buyursunlar kolay gelsin.

Yapraklı Rüzgar Gülü Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*