YAPRAKLI ÇİÇEKLİ FISTIKLI TIĞ OYASI YAPIMI

fistikli-yaprakli-cicekli-oya
fistikli-yaprakli-cicekli-oya

Fıstıklı,Yapraklı ve Çiçekli Tığ Oyası Muhteşem Oyalar içine kattığım Modelini çok beğendiğim ve Yapılışı tek,tek öğretilen Türkçe Videolu Açıklamalı Tığ Yazma Oyası yapımı.

Çiçek şeklindeki Oya Boncukları doğru modeller de kullanıldığında gerçekten çok şık duruyor. İğne Oyası gibi zarif Oya Modeli arayanlara önerilir.

yaprakli-cicekli-fistikli-tig-oyasi

Dün paylaştığım Aralarda Fıstıklı Ara Oya Modeli olan Burgulu Yelpaze Oyası adındaki diğer Tığ işi Oya Yapılışı için buradan ulaşabilirsiniz.

Yapraklı Oya için Plastik Boncuklu Çiçek Boncuklar yerine arklı Boncuklar ile de örneği deneyebilirsiniz. Yapraklı Oya ya da Ay yıldızlı,Bayraklı Boncuklar,Kılıç Oya Boncukları veya İci Oya Boncukları ile de harika olur.
Kolay Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRÜMCEK YOLU TIĞ OYASI AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*