YAN YELPAZE YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

orgu-yan-yelpaze-ornekli-yelek-yapilisi
orgu-yan-yelpaze-ornekli-yelek-yapilisi

Yan Yelpaze Yelek örneği -Anlatımlı Yelek modeli Örgü Yan Yelpaze modeli Türkçe videolu anlatımı ile şık ve bu aralar çok sevilen bir modelle Yelek modeli.

yan-yelpaze-sis-isi-yelek
yan-yelpaze-sis-isi-yelek

Sevda hanım bu videosunda 1. bölüm olarak Yan Yelpazeli Yelek örneğinin yapılışını öğretmiş.

Ancak gelecek örgü videolarında Yelek Yaka ve Koltuk kesimi ile bu modelden Yelek anlatımını gösterecek ve ben o videoları da sizler için paylaşacağım.

Şiş örgüsü Yelek Modelleri için başka örgü modelleri görmek isteyenlere bir kaç model linki daha vermek istiyorum.Örgü Sıralı Yaprak Yelek örneği Bugün paylaştığım Örgülerden.

Düz Sepet Modeli Örgü Örneği Türkçe videolu anlatımı ile kolay ve anlaşılır Şiş işi Örgü videosuna bakarak öğrenebileceğiniz yabancıların çok sevdiği modellerden.

Dal Desenli Tunus Patik Modeli anlatımı ile bayanlara Tunus Patik nasıl yapılır? Desenli Patik yapılışı ve detayları ile burada.

yan-yelpaze-yelek-modeli
yan-yelpaze-yelek-modeli

Yan Yelpaze Yelek Örgü Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ EĞRİ BAŞAKLAR MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*