Skip to main content


yan-orulmus-bebek-yelek

YAN ÖRÜLEN BEBEK YELEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

Örgü Dilimli Beyaz Bebek YelekYan Örülen Bebek Yeleği-Robalı olan ama Yandan Örülerek yapılan Bebek Yeleği Yeni doğan ve 4 Aylık Bebek Yeleği Baştan Sona Açıklamalı Türkçe videolu açıklamalı.

yeni-dogan-kiz-yelegi
yeni-dogan-kiz-yelegi

100 gram bebe ipi 3 numara örgü şişi ile yapılan Yan örülen Bebek Yelek Örneği kol kenarları ve etek uçlarında yapılan model anlatımı ile gerçekten çok şık olmuş.

Saten Kurdele ve Kol ağızlarında olan Örgü Kafeslerin üzerinde ip ile yapılan süsleme yeleği daha şirin göstermiş.

Roba kısmının beden kısmının genişliği 22 cm, Etek kısmı genişliği 32 cm, Yakadan Boy kısmı 27 cm, Omuz kısmından Boyu 30 cm, 10 cm Kol uzunluğu ile 4 aylık bebeklere kadar giydirebilirsiniz.

Şişe 70 ilmek takılır Arka yüzden ilmekler ters olarak ilk sıra örülür.Örgünün ön yüzünde bütün ilmekler 2 sırada düz olarak örülür son 10 ilmeğe geldiğinizde bir kesip bir dolayın.

Yaz ayları yaklaştığı için Çeyizlik Örgüler,Çeyizlik Örgü Banyo Lif Modelleri çok isteniyordu ve ben de sizlere Bugün Örümcekli Lif Modeli yapılışını burada videolu açıklamalı Lif Modeli olarak paylaştım.

Tığla Örülen Oyalar için Nazar Boncuğu Oya Yapımı burada Oya Dersleri çalışması olarak görebilirsiniz.

Örgü İğnesi ile yapılan Örgü Modeli Yüzük Örneği şiş işi örnek Anne Yeleği Örgü Modeli Türkçe anlatımı ile oda bugünün örgülerinden.

Aynı teknikle 2 renkli Sarı Beyaz renkler ile yapılan Yelpaze Bebek Yeleği modeline buradan bakabilirsiniz

yan-orulen-kiz-yelegi
yan-orulen-kiz-yelegi
orgu-yan-yapilan-yelek
orgu-yan-yapilan-yelek
orgu-yan-orulen-beyaz-yelek
orgu-yan-orulen-beyaz-yelek
4-aylik-bebek-yelek-orgu-modeli
4-aylik-bebek-yelek-orgu-modeli

Dilimli Bebek Yeleği,Yan Örülen Yelek,Yene Doğan Bebek Yelek,Yandan Örülen Yelek,Örgü Bebek Yeleği,Yelek ÖrmeBenzer Yazılar:

İKİSİ BİR ARADA ÇEYİZ LİFLERİ İLE 2 MODEL BİRDEN
İkisi Bir Arada Çeyizlik Lif Tarifleri ile ilk hangini paylaşayım karar veremeyince İki Güze Tam Çeyizlere Layık Lif Tariflerin birlikte yayımladım. Her iki model için de 3 renk Lif ipleri kullanılmış.Uzun Olan Kutu tekniği ile Çizgi desenli yapılırken Kare Görünümlü daha doğrusu Artı şeklindeki Sabun Lif Modeli de Uzun Lifi Püsküller ile ...
SATILIK İĞNE OYALI YAZMA VE YEMENİLER
Eli öpülesi bir Annemiz tarafından Örülen El işi  Satılık İğne Oyalı Yazma ve Yemeniler sizler için. İğne Oyası ile işlenen Yazmaların Fiyatları Kargo alıcıya ait 25 tl. İstenilen miktarlarda sipariş kabul ediliyor. Değişik renk,örnek ve desenlerde sipariş verebilirsiniz. Çeyizlik Yazma,Hediyelik Yazma,Yemeni ve Tülbent modelleri İğne oyası Örnekleri ile yapılmış. Yazmalardan satın almak isteyen Arkadaşlar sayfa ...
TIĞ İŞİ KIRMIZI SİYAH ERKEK BERESİ YAPILIŞI VİDEOLU
Tığ işi Kesme şeker örnekli gibi görünen kareli Kırmızı Siyah Bere Yapılışı Videolu anlatımlı Erkek çocuk kirmizi-siyah-orgu-bere-modeli-yapilisi ve Yetişkin Erkekler için Bere Modeli. Ponponlu Kırmızı ve Siyah renk iplik kullanılan Bere modeli sanki Akıllı ip denilen Ebruli ipten yapılmış gibi görünüyor. Ancak Tığla yapılan Bu Bere modelinde 2 renk kullanılıyor ...
LİF İÇİN AMA TOMBUL ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE YAPILACAK ÖRNEKLİ
Modelin farkı ellerden yapılan biraz daha farklı olan motiflerini önceden yayınladım.Ama Bu Modelin çok temiz yapılması Tombul Örgü Battaniye İçin çok yakıştırdığım için olaya Perspektif açıdan yaklaşarak aynı örneği farklı açıdan değerlendirin istedim. Daha önce de sizlere sunduğum zaman Çilek Tarlası Modeli adı ile yayınladım.Öncelikle her iki anlatım da kaliteli ve ...
KATLI KAR TANELİ BANYO LİFİ YAPILIŞI
Katlı Kar Taneli El Örgüsü Sabun Bezi Lif Modeli yapılışı gösterilen ve videolu anlatılan Lif örneklerinden biridir. 3 Renkli Lif Modeli yapılışı. Böylece az,az kalan Örgü ,iplerinizi değerlendireceğiniz zaman Çok Güzel Lifler ve El bezleri örebilirsiniz. Örneğin yapımı ortadan başlıyor. katli-kartanesi-sabun-lifi Bu modelin adı da Kartanesi Lif Modeli ancak ...
DANTEL MOTİF ÇEŞİTLERİ
Değişik ebat ve modellerde dantel örnekleri, bu dantellerden çok çeşitli örnekler çıarablir,oda takımları,motifli vitrin takımları,mutfak danteli,sehpa,fiskos,çeyiz işi,her türlü dantel galerisi.
ŞAPKALI DANTEL MOTİF
Çok ilginç fakat bir o kadar hoş görünen şapkalı motif. Motifin ortasını biraz keserek kabarık yapmışlar ve sarı renk iple örerek şekillendirerek aynı motifin içinde şapka var gibi görünüyor. Bu şekilde bir çok motif yaparak harika bir dantel koltuk,yatak örtüsü çanta daha bir çok şey örebilirsiniz. Şapkalı ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “YAN ÖRÜLEN BEBEK YELEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU”

  1. Merhaba Dilek hanim. Ben tam kol ayirimindayim ama uzun kollu yapmak istiyorum. Yardimci olurmusunuz.tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir