YAKASI BÜZGÜLÜ BEBEK YELEK TARİFİ

yakasi-buzgulu-bebek-yelek-yapimi
yakasi-buzgulu-bebek-yelek-yapimi

Örgü Büzgülü Yakalı Yeşil Haraşo ve Düz Örgü ile baştan sona anlatımlı Türkçe Videolu Tarifi ile  Yakadan başlamalı Yeşil Çocuk Yelek Modeli.

3,5 numara Örgü şişleri ile yapılan 1- 1,5 Yaş (12-18 Aylık)  Bebek Yelek için Önerilen  İlmek sayısı 78 İlmek.  18-30 Aylık yani 1,5-2,5 yaş çocuklar için 88 İlmek ile başlanır.

buzgulu-yakali-bebek-yelek-tarifi
buzgulu-yakali-bebek-yelek-tarifi

2,5- 3,5 Yaş Çocuklar için Yakadan başlama İlmek sayısı 98 ilmek. Kolay Robalı Bebek Yelek ve Hırka Modelleri için bu Roba olduğu gibi Düz ve haraşo ile yapılıyor.

Yeşil renk Kartopu Başak Örgü ipi ile örülen Yelek için kullanılan ip kalınlığına eş değer başka marka bir iplikte olabilir.

Yakadan Örülen Yelek için Robası yapılırken ilmek sayısı artırılarak ilk 144 daha sonraki sıralarda 210 ilmek sayısına ulaşıyor.

Büzgülü Yakalı Yelek Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KABARAN DALGALAR ÖRGÜ MODELİ ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*