El İşleri Bebek Örgüleri YAKADAN ETEK UCUNA VİDEOLU 4-5 YAŞ ÇOCUK YELEK YAPILIŞI

YAKADAN ETEK UCUNA VİDEOLU 4-5 YAŞ ÇOCUK YELEK YAPILIŞI

656
4-5-yaslara-videolu-kolay-tig-cocuk-yelek
4-5-yaslara-videolu-kolay-tig-cocuk-yelek

Yakadan Başlayıp Etek uçlarına Bitirme noktasına kadar Açıklamalı Videolu 4-5 Yaş Kız Çocuk Yelek Tarifi. Çocuklara Tığla Kolay Yelek Modelleri ve yapılışları.Videolu Yelek Tarifleri.

4 Numara Tığ ile 2 yumak Bebe İpi kullanılmış olan Yelek için 3 adet Düğme. Fuşya pembe çok şık kare Düğmeler kullanılmış.

Daha ince iple yaptığınız da bu ölçüler ile 2 yaşa kadar olur.Tam aksi aynı kalınlık ta ip ile de 4 numara yerine 4,5 veya 5 numara şiş ile de 5-5,5 yaş çocuklara çok rahat yapılır.

Zincir ile başlanıyor ama sayı verilmemiş.Uzunca bir zincir çekerek üzerine ilk sıra kutucuklardan sonra kalan zincir kesilecek.Sayı belirtilmediği için öneri bu şekilde.

4-5-yasa-kolay-yakadan-tig-yelek-videolu-yapilisi
4-5-yasa-kolay-yakadan-tig-yelek-videolu-yapilisi

Sıraya başladığınız da 5 zinciri bırakın 6. zincire girin 2 li trabzan şeklinde batın.2 zincir çekin alta 1 zincir bırakın 2. zincire trabzan yapın.

Bunu sıranın sonuna kadar arada 1 zincir atlayarak her zincir arası 1 tane 2 li trabzan ile kutuları tamamlayın.aralar da 2 zincir çekin.

OĞLAN BEBEKLERE TEK PARÇA ETEKTEN BAŞLANAN DİKİŞSİZ YELEK YAPILIŞI

Oğlan Bebeklere Tek Parça Yelek Tarifi için Şiş ile Etekten başlanan Bu Modeli önermekteyim.Aynı şekil de tam tarifi sayfamız da.

Sıranın devamında ki sırada yine aralar da 2 zincir çekeceksiniz ama attaki sıradaki trabzanların tepesine trabzan yaparak 1 sıra daha kutular ile tamamlayın.

Yeni sırada Yelek Tığ işi ön pat için 7 trabzan ile başlanacak.Bunun için arada zincir çekmeden 2 kutu içine 1 trabzan tepesine olacak şekil de 7 tane yapın. Emelce Örgüler Youtube Örgü Bebek Yeleği için Çok Teşekkürler

Tığla Yakadan Etek ucuna Çocuk Yelek Yapılışı Videolu Tarifi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz