YAKADAN ETEK UCUNA VİDEOLU 4-5 YAŞ ÇOCUK YELEK YAPILIŞI
4-5-yaslara-videolu-kolay-tig-cocuk-yelek

YAKADAN ETEK UCUNA VİDEOLU 4-5 YAŞ ÇOCUK YELEK YAPILIŞI


Yakadan Başlayıp Etek uçlarına Bitirme noktasına kadar Açıklamalı Videolu 4-5 Yaş Kız Çocuk Yelek Tarifi. Çocuklara Tığla Kolay Yelek Modelleri ve yapılışları.Videolu Yelek Tarifleri.

4 Numara Tığ ile 2 yumak Bebe İpi kullanılmış olan Yelek için 3 adet Düğme. Fuşya pembe çok şık kare Düğmeler kullanılmış.

Daha ince iple yaptığınız da bu ölçüler ile 2 yaşa kadar olur.Tam aksi aynı kalınlık ta ip ile de 4 numara yerine 4,5 veya 5 numara şiş ile de 5-5,5 yaş çocuklara çok rahat yapılır.

Zincir ile başlanıyor ama sayı verilmemiş.Uzunca bir zincir çekerek üzerine ilk sıra kutucuklardan sonra kalan zincir kesilecek.Sayı belirtilmediği için öneri bu şekilde.

4-5-yasa-kolay-yakadan-tig-yelek-videolu-yapilisi
4-5-yasa-kolay-yakadan-tig-yelek-videolu-yapilisi

Sıraya başladığınız da 5 zinciri bırakın 6. zincire girin 2 li trabzan şeklinde batın.2 zincir çekin alta 1 zincir bırakın 2. zincire trabzan yapın.

Bunu sıranın sonuna kadar arada 1 zincir atlayarak her zincir arası 1 tane 2 li trabzan ile kutuları tamamlayın.aralar da 2 zincir çekin.

Oğlan Bebeklere Tek Parça Yelek Tarifi için Şiş ile Etekten başlanan Bu Modeli önermekteyim.Aynı şekil de tam tarifi sayfamız da.

Sıranın devamında ki sırada yine aralar da 2 zincir çekeceksiniz ama attaki sıradaki trabzanların tepesine trabzan yaparak 1 sıra daha kutular ile tamamlayın.

Yeni sırada Yelek Tığ işi ön pat için 7 trabzan ile başlanacak.Bunun için arada zincir çekmeden 2 kutu içine 1 trabzan tepesine olacak şekil de 7 tane yapın. Emelce Örgüler Youtube Örgü Bebek Yeleği için Çok Teşekkürler

Tığla Yakadan Etek ucuna Çocuk Yelek Yapılışı Videolu Tarifi.

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın