El İşleri Bebek Örgüleri VİDEOLU ÖRGÜ BEBEK TAKIMI HIRKALI VE PANTOLONLU

VİDEOLU ÖRGÜ BEBEK TAKIMI HIRKALI VE PANTOLONLU

634
Videolu Örgü Bebek Takımı

Videolu Bebek Örgü Modelleri içinden sizlere çok şık ve oldukça güzel Videolu Açıklamalı Örgü Bebek Pantolon ve Kapüşonlu Hırka Takımı.

Örgü Takım ponponlar ile çok daha şirin olmuş. Video yabancı fakat uzun ve detaylı bir şekilde videodaki hanım takımın örülüşü hakkında bilgiler veriyor.

Acemi örgücü hanımlar için çok tavsiye edemeyeceğim bu videodan başka daha basit ve Kolay Bebek Örgü Videoları için menülere göz atmanız yeterli.

Ben Örme bebek örgüsünün örneğini çok beğendim fakat örneğin adı ne bilmiyorum bilen arkadaşlar alttaki yorumlara yazarak bizler ile bilgilerini paylaşabilirler.

Bebek Örgüleri bölümüne baktığınız da bu güzel takımı destekleyecek Örme Bebek Bereleri,Bebek Örgü Patikleri ve Atkıları görebilirsiniz.

Bugün sizlere sunduğum Örgü Çocuk Süveteri modeline de bakmak isteyenler buradan bakabilirler.

Ben sizler için 2 adet Bebek Takımı videosu sunmak istiyorum çünkü ilk videoda bayan dikkatli davranmadığı için örgünün bir kısmının görünmediğini maalesef şimdi fark ettim.

Onun için gönlünüzü alabilmek adına 2 video ve 2 ayrı Bebek Örgüsü Takım paylaştım.

Eğer bu modelleri örmek için daha basit Örnek videosu isterseniz buradan Videolu Tekli Pirinç Örneğini izleyebilirsiniz.

Yine oldukça kolay ve bilinen Örgü Örnekleri Modelleri arasında olan İşkembe Örneği ile Bebek Takımı örebilirsiniz.

orgu-bebek-takimi-videolu-anlatimli
orgu-bebek-takimi-videolu-anlatimli
orme-videolu-bebek-orgu-takimi-modeli
orme-videolu-bebek-orgu-takimi-modeli

Videolu Anlatımlı Örgü Bebek Takımları

Farklı Örme Bebek Takımı Videosu


2. Videonun Devamı

Klage für Baby für Baby Stricken spitsami.suit-Klage für Baby-Speichen-Anzug für Baby Stricken-Suit for baby spokes-suit for baby knitting-Pak voor de baby spaken-pak voor de baby breien

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz