Örgü Modelleri Bebek Örgüleri VİDEOLU BAKLAVA KAFESİ ÖRNEĞİ

VİDEOLU BAKLAVA KAFESİ ÖRNEĞİ

2217
videolu-baklava-kafesi-ornek-modeli

Merhaba Sevgili Arkadaşlar. Sizlere yine çok şık her örgüde kullanabileceğiniz Videolu Baklava Kafesi Örnek Modelinin Videolu Anlatımlı olarak Nasıl Örülür? Örneğini göstermek istiyorum.

Yabancı ülkelerde örgücü hanımlar tarafından çok kullanılan Baklava Kafesi Örneği,Kafeste Baklava ve Petekli Baklava örneği olarak ta söylenen çok güzel bir Örgü modelidir.

Çok kolay ve çabuk bitmesini istediğiniz Örgüleriniz de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sizlere dün sunduğum Örgü Modeli Sevgi Odası örneğini de buradan göstereyim bakmak isteyenlere özellikle Bebek ve Çocuk örgüleri için tercih edebilirsiniz.

En çok bilinen düz ve haraşo örneğinden sonra kolay bir örnek olan İşkembe Örneği Türkçe Videolu olarak yine çok kolay ve güzel Örnekler arayan arkadaşlarımız buradan videosunu izleyebilirler.

Yine Türkçe Videolu Örneklerden Yıldız Yağmuru örneği özellikle yaz örgüleri örmek isteyenler için yaz Örnek modelleri arasında sevilen örneklerden.örgü videoları

Eğer örgü işinde iyi iseniz ben her türlü örneği rahatlıkla çıkarırım diyorsanız Yabancı videolu Örümcek örneğine de mutlaka bakmanızı tavsiye ederim.

Menüde bulunan Örgü Videoları bölümünde daha bir çok Türkçe ve Yabancı anlatımlı Örgü,Tığ işi,Şiş,Kasnak,Lif Modelleri videoları ve oya modellerini öğreten videoları izleyebilirsiniz.

baklava-kafesi-ornek-modeli-videosu
baklava-kafesi-ornek-modeli-videosu
baklava-kafesi-orgu-modeli-videolu
baklava-kafesi-orgu-modeli-videolu

Videolu Baklava Kafesi Örneği Nasıl Örülüyor Örnek  Videosu


Wie man strickt, Slip Stitch Pattern-How to Knit , Slip Stitch Pattern-Comment tricoter, Slip Modèle de point-

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz