UZUN HALKA DESENLİ DEĞİŞİK LİF MODELİ YAPIMI

halka-desenli-uzun-tutmali-lif
halka-desenli-uzun-tutmali-lif

Değişik Yeni Lifler için sizlere Bugün Saplı Uzum ve Kenarları Ponpon örgülü Halka Desenli Lif Tasarımı ile Videolu açıklamalı Banyo ovunma Yıkanma Örgü Sabun Lifi Yapımı.

Lifin uçlarına takılan Tutma Halkalar Tuhafiyelerde Plastik Lif Halkaları adı ile satın alabilir ya da Halka kullanmadan tutma yerini örgü ile yapabilirsiniz.

3-renkli-sapli-uzun-halka-desenli-lif-yapimi
3-renkli-sapli-uzun-halka-desenli-lif-yapimi

7 numara tığ 3 renk Lif ipleri ile bu Uzun Farklı Lifi örebilirsiniz. Boyunu ya da enini 1 motif ile artırabilir Yuvarlak ve Kare modellerini de yapıp Takım Lifler yapılır.

Tabi bu modelin dışında sayfamız da daha bir sürü Yeni Hamam Bezi Lif modelleri ve yapılışları var. Örnek 4 Dilimli Lif modeli olan , Kare şeklinde Lif tarifine buradan bakabilirsiniz.
Uzun Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. FISTIKLI GÜLLÜ YUVARLAK ÇİÇEKLİ LİF TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*