yaprakli-u-patik-modeli-sisle

U PATİK MODELİ ÖRGÜ İÇİN İNCİLİ VE YAPRAK DESENLİ TARİFİ


El İşleri, Örgü Videoları, Patikler

İki Şişle Örülmüş Yapraklı U Patik Modeli İncili Boncuklu Beş Yaprak Desenli Çeyiz Patiği yapım aşamaları. Tam açıklamalı İnci Boncuklu Patiğin yapılışı.

Düz ve Ajur örgüden oluşan Yaprak Desenleri Patiğin önünde kullanılmış.Patik genelin de haraşo örgü hakim.Bilek kısmına Sıralı İnci Boncuklar ile Detay uygulanmış.

38-39 Numara Patik giyen hanımlara göre anlatılmakta.Ancak diğer Ayak ölçüleri için de sizlere İlmek sayıları önereceğim.

u-ptik-nasil-yapilir
u-ptik-nasil-yapilir

Polasu Bora Patik ipi-Patik incileri-3 numara Misinalı Şiş.Normal şiş ile de oluyor.İnciler Örgü içine yerleştirildiği için Boncukları Patik ipine dizin.

BAYAN PATİKLERİNE YILDIZ ÖRGÜ DESENLİ İNCİLİ TARİF

Yıldız Örgü Patik Modeli Resimde görüldüğü gibi enine Yıldız deseni ile yapılıp İncili Yıldız Patik Modeli Tarifi burada.

yaprak-desenli-incili-u-bayan-patik
yaprak-desenli-incili-u-bayan-patik

İlk olarak 38-39 Patik için 54 ilmek atılarak başlanıyor.36-37 Numara Patiklere de 50 ilmek başlanarak yanlardan 2-3 diş haraşo daha az yapılacak.

incili-u-patik-sis-orgu
incili-u-patik-sis-orgu

34-35 Patik Ölçüleri ilmek sayısı da 46 ilmek atılıp başlanarak olur.Verilen ilmekler Patik ipi ve 3 numara Şiş içindir.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “U PATİK MODELİ ÖRGÜ İÇİN İNCİLİ VE YAPRAK DESENLİ TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir