TÜRKAN ŞORAY KİRPİKLİ TIĞ OYASI TARİFİ

turkan-soray-kirpikli-tig-oyasi
turkan-soray-kirpikli-tig-oyasi

Türkan Şoray Kirpiği Firketeli Tığ Oyası Tarifi Videolu ve açıklamalı yapılışı ile Bu modeli Çeyizlik Oyaları için arayan hanımlara önereceğim en güzel Oyalardan.

Modeli Derya hanım ilk olarak Firkete üzerinde detaylı olarak göstererek yapıyor daha sonra ilmekler toplanarak Tığla düzenleniyor ve yazma kenarına işleniyor.

firketeli-kirpikli-tig-isi-oya-tarifi
firketeli-kirpikli-tig-isi-oya-tarifi

Bugün Erken saatlerde sizlere bir de Boncukla Tülbent Oyası modeli olan.Elde yapıldıktan sonra Tülbent kenarına dikilen diğer bir Modelin videosunu daha burada yayınladım.

Model için gerekli Malzemeler tek renk Oya ipi,Firkete ve Tığ.Tığ olarak Derya hanım 21-22 numara Tığları tercih ediyor.

Firkete ile daha önce çalışmayan hanımlar ilk zorlanabilirler ancak Türkan Şoray Kirpiği Oya modelin de detayları iyi izlerseniz çabuk öğrenirsiniz.
Türkan Şoray  Kirpikleri Oya Videosu

Benzer İçerikler

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*