Menü Kapat

tunus-cicekli-melek-bebek-yelek-yapilisini-izle

TUNUS TEK ŞİŞLE MELEK BEBEK YELEĞİÖrgü Tunus İşi Melek Bebek Yelek Modeli. Çiçekli Baklavalı Tunus Örgü Bebek Yelek. Afgan Örgü Bebek Yelek yapılışı. 3 Ay ile 1 Yaşa Olur Tunus Örgü Videosu.

petek-lastikli-gullu-nakisli-tunus-isi-yelek
petek-lastikli-gullu-nakisli-tunus-isi-yelek

Tunus Yelek üzerine İğne İle Örgü Etamin işlemeleri için renk,renk lif ipleri kullanılmış. Rokoko iğne nakışı tekniği ile Her Baklava desenine Bir Çiçek yapılmış.

Burada öğreneceğiniz Tunus Baklava Deseni ve içine Gül Nakışı Çiçekleri Bebek Battaniyeleri ne kadar güzel olur.

Nazarca Örgü Gönül Yakan Bebek Yelek Modeli

Tunus İşi Battaniye modelini Motifli de yapabilirsiniz , Yeleğin Etek ve Kollarına Lastik olarak uygulanan Tunus Petek Örneğini Battaniye kenarlarına ortaya da Çiçekli Baklava desenlerini yapabilirsiniz.

Patik,Atkı,Bere,Süveter,Hırka ve Tunus Örgü Pantolonla Battaniye Yeni Doğan Bebek Takımı pek şirin olur.

nakis-cicekli-beyaz-tunus-yelek
nakis-cicekli-beyaz-tunus-yelek

Yelek en 25 cm-Boy 29 cm. 7 İlmekle başlanarak Tunus Yelek Roba ayrımı için Arkaya 20 ilmek,ön lastik için 7 ilmek,önleri 9 ilmek,kollar 8 da ilmek. Artırmalar 2 ilmek.

2 Yaşlara Aynısını örebilmek için Arkaya 4 ilmek,önlere 2 şer ilmek. Kollara 2 ilmek ekleyerek on göre zincir ile başlayabilirsiniz.

Yelek üzerine Baklavalı Çiçekli örgüler 6 tane olunca Etek boyunca enine devam ediyor. Boyuna olan çiçek sayısını 1-2 tane artırdığınız da Yelek daha da uzun olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir