TUNUS İŞİ PATİKLER 5 ŞİŞ GÖRÜNÜMLÜ
tunus-isi-5-sis-gorunumlu-bayan-patik-modeli

TUNUS İŞİ PATİKLER 5 ŞİŞ GÖRÜNÜMLÜ


5 Şiş Görünümlü Tek Tunus Tığla Tunus işi patik modelleri ve yapılışları. 2 tane Kolay Tunus örgü Bayan Patik Tarifi burundan başlayıp topuğuna, kenar oyasına kadar tam tarifi.

Beş şiş görünümlü Tunus işi patik yapılışı sesli anlatımlı modele ilk olarak krem ve kırmızı renk ile yapılan patik modeli ile başlanıyor.

5 Şiş Örgü Kadın Çorap Modeli çalışmasını da Patikler bölümün de beğenize sunduk.

tunus iki-renk-pratik-patik
tunus iki-renk-pratik-patik

2,5 numara Tunus tığı, iki renk patik ipi kullanılmakta. Tunus Tığla Patik Örgüsü Beş şiş gibi duran tabanlı, topuklu Kadın patiği 36-37 numara ayaklar için.

iki-renk-2020-tunus-patik-modelleri-sesli
iki-renk-2020-tunus-patik-modelleri-sesli

Model burun kısmından başlanıyor yan kısımları bittikten sonra taban kısmı ile beraber topuk ve kenar oyalaması ile bitiyor.

Başlarken 15 tane zincir çekiliyor. Her bir Zincire batarak 15 tane ilmek çıkarılır. Böylece burundan yapılmaya başlanmış olunur.

Kolay Tunus İşi Patik Modeli Sesli Anlatım

5 Şiş Görünümlü Tunus Patik Modelleri

Sayfamızı daha birçok Tunus örgüden patik yapılışı tarifleri bulunuyor. Ağır modelli Tunus patik modelleri istemeyenler için Hafif örnekli kolay Pratik Tunus Patiklerine model tasarıma geçiyoruz.

kolay-orgulu-tunus-kadin-ptik-3-renk
kolay-orgulu-tunus-kadin-ptik-3-renk

Bu iki model 3 renkli ve minik çiçek desenli aynı yine beş şiş gibi duran bir model.Uç kısmından başlanıyor önündeki Her sırada pembe, yeşil renkler ile çiçekler yapılıyor.

5-sis-gorunumlu-tunus-patikler
5-sis-gorunumlu-tunus-patikler

Sonra sıra ile iki yan kısımları yapılıp tabanı örülüyor. Burundan başlanan Tunus işi patik isteyenler bu modele bakabilir.

Bu modelde 36-37 numaralı ayaklar için uygundur. 38-39 yapacaksanız aynı sayı ile başlayıp arttırma sıralarına 1-2 sıra fazla yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın