tunus-duz-haraso-kareler-orgu-modeli-yapilisi

TUNUS İŞİ DÜZ HAROŞA KARELER ÖRGÜ TARİFİ

Tunus Şişle Düz ve Haraşo Örgü ile yapılan Kare Örgüler yine Harika olmuş.Videolu Tunus Örgü Tarifleri ve Şiş işinden Tunus Örgüye çevrilen Model anlatımları ile daha fazlasını ve bu modelin yapılışını sayfanız da görebilirsiniz.

Nesrin hanımın da Video da söylediği gibi Bu kare örgülerin ebatlarını daha büyük Kareler olarak örebilirsiniz. Kare içine belirli bir simetri ile İğne nakışı Süslemeler yaparak çok güzel Tunus Bebek Battaniye Modelleri yapılır.

tunus-sis-duz-harosa-kare-orgu-modeli
tunus-sis-duz-harosa-kare-orgu-modeli

Genelde nette arama yaptığınızda Tunus Klasik örgüleri görebilirsiniz.Ancak sayfamız da Tunus Örgü Nasıl Örülür? Tunus İşi Örgü Örnekleri ve Yapılışları ile birlikte Bebek Örgüleri bölümün de Tunus Bebek Yelek Tarifleri,Hırka ve Battaniyeler görebilirsiniz.

Dün yayınlanan Örgü Tunus Ajurlu Baklava Örgü Öreğini de sizlere yapılış videosu ile birlikte burada yayına sundum.

Menüde Patikler bölümünde de Tunus İşi Patikler ve onların detaylı anlatımları ile en güzel Tunus Örgü Modellerin görebilirsiniz.
Tunus Düz Haraşo Kateler Örgü Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir