TOMURCUK ÇİÇEKLİ TIĞ İŞİ OYA YAPIMI

tomurcuklu-cicekli-yeni-tig-oyasi
tomurcuklu-cicekli-yeni-tig-oyasi

Tomurcuk Çiçekli Tığ Oyası Yazma Kenarı Örneği Türkçe Videolu Anlatımlı Model. Ortasında Tomurcukları olan yapımı uğraştırmayan Çiçek Motifleri Yazma kenarına sonradan Tohumları ile birlikte işlenen Kenar Tığ Modeli.

Oya anlatımı için Belkıs hanıma çok Teşekkürler Derya hanım ile ikisinin bizlere Öğrettiği bir çok İğne Oyası Modelleri ve Tığ Oyalarını sizler için sık,sık paylaşıyorum.

tomurcuk-cicegi-tig-oyasi
tomurcuk-cicegi-tig-oyasi

Çiçek Ortasında Tomurcuk Tığ Oyası için Plastik Oya Halkaları kullanılmış ve Oya modeli 4 renk üzerine kurulu.Ancak arzu edenler her çiçeği farklı Renkli ipler ile de yapabilirler.

Bugünün bir Diğer Tığ Modeli çalışması olan Örgü Sevgi Yolu Yelek Modeli nasıl yapılır? buradan güzel bir Tığ Örgüsü öğrenebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KUM BONCUKLU KENAR NAMAZLIK DANTELİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*