TIĞLA RENKLİ PÜSKÜLLÜ BAHARLIK ŞAL TARİFİ

tigla-baharlik-rengarenk-sal-tarifi
tigla-baharlik-rengarenk-sal-tarifi

İlk bakıldığında her sırada Ayrı Renk kullanılmış gibi görünen Renkli Baharlık Tığ işi Şal yapımı için Ebruli ip diye de bilinen Batik iple Rengarenk Tığ işi Üçgen Boyun ve Püsküllü Omuz Şalı Tarifi videolu.

1-2 gün içinde bitirebileceğiniz örneği çok kolay olan Batik ipten örülen Püsküllü Rengarenk Boyun Şalı Bahar aylarında kullanabileceğiniz çok kullanışlı ve şık bir Üçgen Şal örneği.

baharlik-puskullu-renkli-boyun-sali
baharlik-puskullu-renkli-boyun-sali

Model kolay bir örnek ancak örnek çok şık renkli olmasını istemeyenler Tiftik ipler ya da Angora Alize ipler ile tek renkli olarak ta yapılır hoş olur.

2 Renkle Örgüler bu aralar çok istek aldığı için az önce de Lif İpinden Bebek Yelek anlatımını ve İğne ile Yelek süsleme tekniğini burada göstermiştik.

Ortadan başlanan Ense kısmından başlanan örerek artırmalar yapılarak yapılan modeli istediğiniz Büyüklüğe geldiğinde modeli bitirirsiniz.

Renkli Baharlık Şal Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. YELPAZELİ MODEL KARTLA YAPILAN ŞAL ANLATIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*