Örgü Modelleri TIĞLA MOTİFLİ VE ŞERİTLİ YENİ GELİN YELEK MODELİ İÇİN TARİFİ

TIĞLA MOTİFLİ VE ŞERİTLİ YENİ GELİN YELEK MODELİ İÇİN TARİFİ

2992
motifli-seritli-yeni-gelin-yelegi-yapilisi
motifli-seritli-yeni-gelin-yelegi-yapilisi

Tığ Örgüler de Motifli Modern Bayan Yeleklerini ben daha çok beğeniyorum.Bu Motifli ,Şeritli Yeni Gelin Yelek Modeli Motifler ve Uzun Şeritlerden oluşuyor.

Küçük Örgü Evinin bize Tarifini sunduğu Modelin ilk Motif yapımı ve Birleştirme aşamalarını göstermiş.Anlayacağınız Diğer Devam Videoları çıktıkça ben sayfaya ekleyeceğim.

Motifli,Şeritli Gelin Yeleği için Alize Angora Gold marka ipler kullanılmış.İplik numaraları sıra ile 1 Tane 161 numara İp-1 Tane 062 ip-2 Tane de 087 Alize Angora İpler kullanılan 3 Renkli Yelek Modeli yapılmış.

orgu-tig-isi-motifli-yenigelin-yelegi
orgu-tig-isi-motifli-yenigelin-yelegi

Angora Battaniyeler için de Puf Örnekli Yeni Tığ Modelli örnek Tarifini de görmek isterseniz buraya bakınız. Bu örneği ilk defa Bugün Paylaşacağım zaman gördüm.

Motifli Çeyizlik Yelek Modelini daha Büyük yapmak isterseniz Şeritleri artırarak Motifler ekleyebilirsiniz. Yeleği örme Tekniğini çözdüğünüz de çok zorlanmazsınız.

Ancak Dediğim Gibi Bu daha Yeleğin ilk videosu.Daha 3 Video daha yayınlanacak.Tahminime göre 2-3 güne kalmaz diğer videoları da ekilir ve ben hemen bu sayfaya onları da eklerim.


Devamı

Devamı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz