TIĞLA İNCİLİ GELİN KOLYESİ YAPILIŞI

incili-gelin-kolyesi-tigla
incili-gelin-kolyesi-tigla

Tığla Örgü Kolyeler-Tığ işi Örgü Takı Tasarımları için şimdi Tığla İncili Gelin Kolyesi nasıl yapılır? Türkçe videolu tarifi ile Sevil hanımdan bu güzel Örme Gelin Kolye modelini öğreneceğiz.

Gelinler için Boncuklu Örgü Kolye dedik ancak tabi biz hanımlarda böyle güzel İncili Örgü Kolyeler örüp kendimizde takabiliriz.

Sevil hanım videoda Merserize ip ve İnci Boncuklar ile ördüğünü ama Simli ip ve Beyaz İnciler ile daha güzel ışıltılı Kolyeler yapılacağını söylüyor ve ben de aynen kendini katılıyorum.

tigla-incili-gelin-kolyesi
tigla-incili-gelin-kolyesi

Örgü Abiye Kolyeler kadar Günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz Spor ama yine Örgü ile yapılan Şiş İşi Kolyeler nasıl yapılır buradan görebilirsiniz.

Daha Fazla Örgü Takı Örnekleri isterseniz Firketeden Kolye yapımı ve Tığla Örgü Bileklik tasarımlarını da buralardan izleyebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*