TIĞLA 3 BOYUTLU KABARIK ÖRGÜ YAPIMI

3boyutlu-renkli-orgu-battaniyeler
3boyutlu-renkli-orgu-battaniyeler

Örgü 3 Boyutlu Kabarık,kat,kat Örnekli Sade ve Renkli şekilde örülen her türlü Şallar ve Battaniyelere,Bere ve Atkı modelleri çok güzel olan 3 D Renkli Kabarık Model Türkçe Videolu anlatılıyor.

Nadire hanım tarafından bizlere sunulan 3D Örgüleri seven Gösterişli Bebek Battaniyeleri yapabileceğiniz bu Model ile eliniz de az kalan ipleri de değerlendirebilirsiniz.

3-boyutlu-tig-orgu-degisik-modeller
3-boyutlu-tig-orgu-degisik-modeller

Bu Modelin az benzeri olan 3D Battaniye yapılışı için burada ki örneği de inceleyip hangini örmek istediğiniz konusunda karar verebilir ve diğer Örgüler için site de küçük bir Gezinti yapmanızı önerim.

Değişik Yeni Şiş işi Örgü Motifleri için Örgü Renkli Noktalar Bu Akşam beğeniye sunduğum modellerden. 3 Boyutlu Renkli örgü 4 ve katları +2 zincir üzerine yapılan Trabzanlar ile oluşuyor.
3 Boyutlu Renkli Örgü Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*