Menü Kapat

Nazarca-tig-orgusu-desenleri-120-model

TIĞ ÖRGÜLERİ 120 TANE EL SANATLARIHani Tığla ve Şişle yapılan bazı Örgüler vardır onlara Örgü demek yerine Tığ İşi El Sanatları dersiniz.

İşte bu sayfada göreceğiniz 120 tane Örgü Tığ İşi Modellerinden oluşan Şahane Örgülere Sanat denmez de ne denir?

Tüm bu Netten toplayıp derlediğim Tığ Örgü Desenleri yapanların bu güzel Örgü Fikirlerini paylaşıma açanların hepsine ayrı,ayrı teşekkürler.

Modeller bizlere Tığla neler Örülür? çok şahane örgü fikirleri veriyor. Ayrıca Örgü galerisinde 4-5 tane de Örgü Şişleri ile yapılan El sanatları da bulunuyor.

tig-orgu-el-sanatlari-modelleri
tig-orgu-el-sanatlari-modelleri

Modellerin bazıları size El Sanatları denilecek kadar Şık ve Güzel örgüler olarak gelmeyebilir.Ancak şu var ki Tüm Modeller çok temiz bir Örgü olarak örülmüşler.

Vesselam herkes örgü yapabilir ama Güzel ve Temiz örgü ayrıca Ağır Modelli şiş ve Tığ Örgüleri herkesin harcı olmadığı da bir gerçek.

Galerinin en başında 3D Kelebek Motifli Tığ işi modelinden yapılan Battaniye ve Paspas modellerini çok beğendim.

Turuncu Renklerin hakim olduğu Çark Motifli Tığ işi Bayan Hırka modelinin değişik renkler ile yapılan Modelleri ve en sonunda Hırka Motifinin resimli yapılışına bakabilirsiniz.

Hıra modelinden sonra Galeride Çiçek Motifi ile yapılan 10 değişik Örgü Modelleri bizlere Motifler ile örülecek harika fikirler veriyor.

Diğer hoşuma giden serisi olan Örgü Modelleri içinde son olarak Sarı Çiçekli Robadan Tığla başlanan Dikişsiz Bebek Hırkasına bayıldım.

Yuvarlak Yelpaze Yelek Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir