Menü Kapat

orgu-tigla-gladyator-sovelye-bere-yapilisi

TIĞ ÖRGÜDEN GLADYATÖR ŞÖVALYE BERE TARİFİKimine Göre Şövalye Bere modeli kimisine göre Gladyatör Bere Modeli olan Ağız kapatan Çocuk Beresi Modelini öğreniyoruz.

Ağız ve burun kapatan Gladyatör beresi tığla yapılmakta. Trabzan modeli ile kurulan Bere 3-6 yaş arası Erkek Çocuklarına rahat olacak boyutlar da.Genişliği 22 cm- Boy 18 cm.

Bu Bere bazıları Asker Beresi bazıları Kış ve Kar Besi adını da veriyorlar.Model ortada kim ne isterse diyebilir.Soğuktan Ağzı ve Burnu korumak aynı zaman da havadaki mikroplardan da kendinizi korumuş oluyorsunuz.

gladyator-erkek-beresi
gladyator-erkek-beresi

Malzemeler gri ve Siyah normal örgü ipi- 2 Adet düğme- 3,5 numara Tığ olan Gri ip ile sihirli halka ya da 5 zincirden yuva yaparak başlayabilirsiniz.

Gladiator-Beret-Gladiator-Barett
Gladiator-Beret-Gladiator-Barett

Yuvanın içini doldurmak için 15 tane 2 li trabzan yapın 2 zincirle 2 sıraya başlayın ve örgü Bere Talimatlarını izleyerek modele tepeden bu şekil de başlayabilirsiniz.

ÇOCUKLARA OMUZ ÖRTEN BOYUNLUK KULAK ÖRTEN BERE TAKIM YAPIMI

Omuz Örten Boyunluk ve Bere Modeli için burada ki modeli de Kızlara da Erkek Çocuklara da yapabilirsiniz. Şiş örgü Takımın tarifine bakabilirsiniz.

orgu-sovalye-bere
orgu-sovalye-bere

Bu güzel Modelin Tarifi için Anlatımı yapan Örgü Hayatım Modelin sahibi aynı zaman da Çok Sevdiğim aynı Sektörde sitelerimiz olan Canım Anne Örgü Kanalına çok Teşekkürler.
Gladiator Beret-Gladiator-Barett

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir