TIĞ ÖRGÜ TOPLAMALI LİF VE BATTANİYE ÖRNEĞİ

toplamali-tig-isi-ornek
toplamali-tig-isi-ornek

Lif Modelleri ve Bebek Battaniyelerine Örnek arayanlara Yapımı keyifli çabuk  örülen Toplamalı Tığ işi Modeli Anlatımlı Videolu Örgü.

Çeyizlik Sabun Lifi Modelleri ve 2 renkli Bebek Battaniyelerine çok yakışan bu modeli yapması oldukça kolay. Koltuk Şallarını sevenler içinde bu modelden yapabilirsiniz.

toplamali-lif-battaniye-modeli
toplamali-lif-battaniye-modeli

Battaniye için daha kalın ve yumuşak ipler ile yapabilirsiniz. Video ve resimde görülen Lif Modeli için çift katlı Lif ipi kullanılmış.Ancak Battaniyeler için farklı ip seçin Lif ipinden yapılan modeller çabuk yıpranıyor.

Zincir çekilerek başlanan modelde 5-6 zincirde bir minik örümcekler yapılacak.Model 2 renkten ama her sıraya ya da iki sırada bir renk değişince de farklı bir Motif olur.

Örgü Giysi modelleri ve yapım aşamalarını da her gün sizler için paylaşıyorum.Bugün Örgü Yan Bere Modeli adında Burgulu çok şık Bere yapılışını şişle nasıl yapılır? burada görmüştük.

Toplamalı Tığ Örgü Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on TIĞ ÖRGÜ TOPLAMALI LİF VE BATTANİYE ÖRNEĞİ

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KELEBEK ŞEKLİNDE ÖRGÜ SABUN LİFİ YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*