baglamali-fiyonklu-dolgulu-tig-orgu-patik


TIĞ İŞİNDEN DOLGULU PATİK ANLATIMI İKİ RENK FİYONKLU

El İşleri, Örgü Videoları, Patikler

Tığ Örgü Trabzan Dolgulu Fiyonklu 2 Renk Patik 37-38 Numara Ayaklara Kadın Patik Modeli Tarifi. Burundan başlaması Sıfırdan en baştan başlanarak gösteriliyor.

Mavi renkli Örgü ipi Ören Bayan Dora-Krem renkli Kartopu Flora- 0 numara 2.1 mm Tığ. (Eski model Tığ bu Tığ için 3 numara Tığ Kullanabilirsiniz)

5 zincir ya da sihirli halka ile başlayabilirsiniz. Tam Burundan başlanan Patik Burnu yapılışı ile Mavi renkle başlanıyor.

ceyizlik-dolgulu-trabzanli-kadin-patik-yapimi
ceyizlik-dolgulu-trabzanli-kadin-patik-yapimi

Fiyonk modelinin 2 Renkli olması çok hoşuma gitti.Fiyonk Krem renk ile yapılmış Mavi renkle bağlaması yapılmış. Fiyongu küçük bir örgü şerit ile de yapabilirsiniz ancak bağlama tekniği daha çok yakışmış.

MİL İŞİ UFAK KALP DESENLİ MAVİ ÖRGÜ ÇORAP YAPIMI

Mil İşi Patik Modeli Tarifi için bu model de Tığla yapılıp Sıfırdan başlanarak Videolu Patik modeli gösteriliyor.Minik kalp desenli modele de bakabilirsiniz.

fiyonklu-2-renkli-dolgulu-trabzan-patik
fiyonklu-2-renkli-dolgulu-trabzan-patik

Patik süsü Fiyonk modelinin 2 renk olması ve Fiyonk modelinin bağlama tekniğini sevdim.Klasik Fiyonklu Patikler den farklı olmuş.

cift-renkli-fiyonklu-tig-isi-patik
cift-renkli-fiyonklu-tig-isi-patik

Örgü Hayatım_ Kanalına Örgü Patik Videosu için çok Teşekkürler.Ellerine Sağlık

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir