TIĞ İŞİ LASTİKLİ ÇİZGİLİ BAYAN BERE TARİFİ

tig-lastikli-cizgili-bayan-bere-tig-isi
tig-lastikli-cizgili-bayan-bere-tig-isi

Yeleklerde Kullanılan Tığla Yapılan Lastik Modeli de anlatılıyor ve Kolay Modelli Tığ Örgü ile Çizgili Bayan Bere Modeli Türkçe Videolu Açıklamalı.Bebek ve Çocuklar için zincir sayısını azaltınız.

2 Renkli ip isteyenler tek renk ya da çok renkli yapabilirler.Tığ olarak 5 numara Tığ ile yapılan Model de en güzel tarafı Yelekler içinde çok kullanılan Tığ İşi Bere Lastik modeli de gösteriliyor.

Bu kanal benim yeni gördüğüm anlatımları ve Video kalitesi ile modelleri çok beğendiğim bundan sonra Yeni örneklerini de sizinle paylaşacağım bir Örgü kanalı.

Bere yapımına 11 adet çok sıkı olmayan gevşek zincir çekerek başlıyor sonra 2. sıraya geçince il zincir değil sonraki zincire batıp 2 zincir arasına batıp 10 tane 2. sırayı sık iğne şeklinde tamamlıyoruz.

Biraz daha Fantezi Bere Modelleri sevenler için onlarca Örgü Bayan Şapka Modelleri de olan burada ki 3D Başak Dilimli Şapka Yapılışına mutlaka bakınız.

Tığ Lastik Örgülü Çizgili Bere Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*