Örgü Modelleri TIĞ İŞİ İLE EL İŞİ ÖRGÜ EL ÇANTASI YAPIMI

TIĞ İŞİ İLE EL İŞİ ÖRGÜ EL ÇANTASI YAPIMI

1263
https://nazarca.com/tig-orgu-bohem-canta-tarifi
https://nazarca.com/tig-orgu-bohem-canta-tarifi

El İşi çalışmaları yapan Hanımlara Tığla yapılan Örgü El İşi Çantası yapımını göstermek istiyorum. İçine Oya,Dantel ve Küçük Eşyalarınızı koyabilir Misafirliğe giderken yayınız da taşıyabilirsiniz.

Tığ-İğne ve Çorap şişi gibi El İşi metallerini ilk olarak bir poşete ya da Kalemlik gibi kaba koyarsanız çantayı delip düşmez.

Sapı Tığla örülen Çantayı daha şık örmek için Hazır Çanta Sapı işinizi görür.Örnek olarak ta aynı artırmalar ile farklı Tığ örneği düşünebilirsiniz.

https://nazarca.com/tig-orgu-bohem-canta-tarifi
https://nazarca.com/tig-orgu-bohem-canta-tarifi

Yani Örgüden Çanta Nasıl Yapılır? Anlatımına sadık kalabilir ya da kendiniz de bir şeyler katabilirsiniz. Örnek olarak Parmakla İğne Oyası Yeni Tasarım bir Model.Ama benzer modellerden ilham alınarak yeniden tasarlanmış.

Gezmelik Örgü Çantalar için de Örgü Bohem Çantalar Kızlar arasında çok beğenilerek kullanılıyor.Eskiler bunlara Boncuklu Örgü Hippi Çantaları derdi.

El çantasını Örgü esnasında kullandığı İplerin yerlere değmesini istemeyenler çok rahat kullanacaklardır.Özellikle iple oynamayı seven birileri varsa bu bir çözüm olacaktır.

Çanta Alttaki daire ile başlayacak V örgüler ile devam edip sap kısmı ile bitirilecek.İsteyen küçük Aplike örgüler ya da İğne Nakışı Örgü süsleme ile El Çantasını süsleye bilirler.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz