tepeli-tomurcuklu-oya-anlatimi


TEPELİ TOMURCUKLAR OYA YAPIMI


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Tepeli Tomurcuklar Tığ Oyası Yapılışı Türkçe Videolu Tığ Oyası Model Anlatımı olan bu güzel ve kolay 2 Renk Tığ Oyası Yapım aşamalarına buradan bakabilirsiniz.

Yapım Aşamalı Sıralı Tığ Oyası Yemeni,Tülbent Kenarı Oya Örneğini bizlere Derya hanım anlatıyor. Modelin Tığ battısının 2 renk üzerine kurulmuş olması modeli tamamlamış ve daha güzel göstermiş.

Bu model de uygulanan 2 Renkli Tığ Battı Örneğini Farklı Tığ Oyası Modelleri için de kullanabilirsiniz. Modeli geliştirmek ya da üzerinde değişiklikler yaparak Yeni Tığ Oyaları ortaya çıkabilir.

tepeli-tomurcuklar-oya-modeli
tepeli-tomurcuklar-oya-modeli

Tomurcuklu olan üst kısma Boncuklar ekleyebilir ya da Çiçeklerin birleştiği noktaya aralara İnci Boncuklar yakışabilir.

Bugün Son Postu da Sizlere Patik Örmek isteyen Hanımlara önermek istediğim Şiş işi Patik Anlatımı olan Paspas Patik Modeli yapılışına bakabilirsiniz.

Derya Hanım dan Dün paylaştığım Zincirli Boncuklu Oya Anlatımı için buradan lütfen. Tüm Oyalar için Oya Modelleri yazan menüye bakınız.

Tepeli Tomurcuk Oya Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir