TELKARİ,QUİLLİNG TEKNİKLERİ VE KULLANILAN MALZEMELER VİDEO


Hobi

Quilling sanatı bizim değimimizle Telkari sanatının Teknikler.Telkari kağat ve tel katlayarak,kıvırarak yapılan göze çok hoş gelen görsel bir sanat türü.Çok eskilerde fazla bilinmeyen bu Telkari sanatı günümüzde populer bir hobi olarak görülmekte.Telkari el hassaslığı ve yetenek gerektiren bir sanattır. Telkari ile daha çok Ev Dekorasyonunda panolar,süsler,kağıt veya tel biblolar olarak görülür.Telkari ustaları kendilerini çok geliştirir ve bu sanatı paraya dökerek sanatlarından ekmek yerler.Bende bugün size bir üstadın telkari sanatının teknikleri,Telkari yapımında kullanılan aletler nelerdir meraklıları ve ilgilenenleri için sizlerede sunmak istedim.

quilling-telkari-tekniklri
quilling-telkari-tekniklri

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

8 thoughts to “TELKARİ,QUİLLİNG TEKNİKLERİ VE KULLANILAN MALZEMELER VİDEO”

  1. ben izmirde oturuyorum ne yazıkki izmirdeki halk eğitim merkezlerinde bu kursu veren bir yer bulamadım bir kaç yerde özel kurslar var ama onlarında fiatları cok yüksek eger izmirde sizin bildiginiz varsa bildirirmisiniz teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir