TEK ŞİŞ EBRULİ GÖRÜNÜMLÜ TUNUS PATİK YAPILIŞI

Ebruli-gorunumlu-tek-sis-tunus-patik
Ebruli-gorunumlu-tek-sis-tunus-patik

İki renk örgü ipinden yapılan Tunus Kadın Patik yapımı 3 numara Tunus Tek Şiş  2 renk Patik ipi ile yapılışı kolay Bayan Patiği Videolu Tarifi ile.

24 Zincir ile başlanan Patik yapımının 2. sırasında tüm zincirlere tığ batırarak 24 tane İlmek çıkarıyoruz. Dönüşte ipi değiştirip Beyaz ip ile ilkinde 1 kalan ilmekleri 2 tane 2 tane keserek 3. sırayı bitiriyoruz.

tek-sis-ebrulu-gorunumlu-tunus-bayan-patik
tek-sis-ebrulu-gorunumlu-tunus-bayan-patik

4. sıraya yine Beyazla başlanıyor mor ilmekler sıra ile alınıyor.Model anlatımını net olarak Videoda izleyebilir Kolay ve Şık bir Tunus Patiği yapabilirsiniz.

Bugün yayınlanan Örgü şişleri ile yapılan Çiçek Desenli Haraşo modeli ile yapılan Bebek Yeleği örnek anlatımına da buradan bakabilirsiniz.

Bu Tek şiş Tunus Örneği ile Bebeklere Tunus Yelekler,Tunus Bebek Battaniyeleri,Bere ve Patikler yapabilirsiniz. Hem örneğin tersi de model olarak çok güzel ve bir çok şey örülmeye müsait.
Tek şiş Tunus Patik Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*