tek-parca-burgulu-3-yas-kiz-cocuk-yelegi


TEK PARÇA BURGULU ŞİRİN 3 YAŞ KIZLARA YELEK TARİFİ İZLE

Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Yelek Örnekleri

Tek Parça Etekten başlanan Etekten Biten 3 Yaş Kızlara En Şirin En Moda Örme işi Yelek Tarifi.  Rengarenk düğmeler,kenar oyası çok şirin ve Burgu örnekli Çocuk Yeleği Yapılışı burada.

Kullanılan malzemelere gelince 2 adet 250 metre uzunluğun da bebe örgü ipi olan Nako Elit Baby- 3 Tane Renkli düğmeler-2 adet Minik Güller.3,5 ya da 4 numara Şiş.

1-3 Yaş Kızlara çok rahat olabilir bir Yelek.Gelen yıllar için de bu Yelek çok Moda olmuştu.Ama hala en sevilen Sevimli Kız Bebek Yeleklerin den.

pembe-burgulu-moda-kiz-yelek-3-yasa
pembe-burgulu-moda-kiz-yelek-3-yasa

Yeleğe sahte cep uygulaması denilen Kullanılmayan ama Cep gibi görünen Haraşo desenler yapılmış.Üzerlerine de Puf Çiçekler dikilmiş.

Yeleğin Arka parçasından 68 ilmek başlanarak 5 diş haraşo bittiğin de iki yana 7-7 ilmek haraşo ortaya düz örgü ile devam edilir.

ERKEK BEBEKLERE YELEK VE ŞİŞ ÖRME PANTOLON TAKIM YAPIMI

Diğer Örgü Modeli Yapılışı: Örgü Yelekli Bebek Pantolonu yapımı

Yanlarda 32 diş haraşo örgü oluncaya kadar araya Düz kenarlara 7 şer ilmek haraşo örmeye devam edilir. Yelek Tek parça Omuzları dikişsiz yapılıyor.Omuz kesimi yapılmadan Ön Parçanın yapılışı ile devam edilir.

3-yas-dikisiz-kiz-yelegi-burgulu
3-yas-dikisiz-kiz-yelegi-burgulu

Daha sonra Her iki tarafa da 3 desenden oluşan Saç Örgülü Burgularına yapımına geçiliyor. Burada daha uzun Yelek için 3-4 sıra fazla yapabilirsiniz.

ELİF PİRENVİSE Bebeğim Örgülerim Kanalı Elif hanıma Tarif için Çok Teşekkürler

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “TEK PARÇA BURGULU ŞİRİN 3 YAŞ KIZLARA YELEK TARİFİ İZLE”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir