Menü Kapat

tek-parca-burgulu-3-yas-kiz-cocuk-yelegi

TEK PARÇA BURGULU ŞİRİN 3 YAŞ KIZLARA YELEK TARİFİ İZLETek Parça Etekten başlanan Etekten Biten 3 Yaş Kızlara En Şirin En Moda Örme işi Yelek Tarifi.  Rengarenk düğmeler,kenar oyası çok şirin ve Burgu örnekli Çocuk Yeleği Yapılışı burada.

Kullanılan malzemelere gelince 2 adet 250 metre uzunluğun da bebe örgü ipi olan Nako Elit Baby- 3 Tane Renkli düğmeler-2 adet Minik Güller.3,5 ya da 4 numara Şiş.

1-3 Yaş Kızlara çok rahat olabilir bir Yelek.Gelen yıllar için de bu Yelek çok Moda olmuştu.Ama hala en sevilen Sevimli Kız Bebek Yeleklerin den.

pembe-burgulu-moda-kiz-yelek-3-yasa
pembe-burgulu-moda-kiz-yelek-3-yasa

Yeleğe sahte cep uygulaması denilen Kullanılmayan ama Cep gibi görünen Haraşo desenler yapılmış.Üzerlerine de Puf Çiçekler dikilmiş.

Yeleğin Arka parçasından 68 ilmek başlanarak 5 diş haraşo bittiğin de iki yana 7-7 ilmek haraşo ortaya düz örgü ile devam edilir.

ERKEK BEBEKLERE YELEK VE ŞİŞ ÖRME PANTOLON TAKIM YAPIMI

Diğer Örgü Modeli Yapılışı: Örgü Yelekli Bebek Pantolonu yapımı

Yanlarda 32 diş haraşo örgü oluncaya kadar araya Düz kenarlara 7 şer ilmek haraşo örmeye devam edilir. Yelek Tek parça Omuzları dikişsiz yapılıyor.Omuz kesimi yapılmadan Ön Parçanın yapılışı ile devam edilir.

3-yas-dikisiz-kiz-yelegi-burgulu
3-yas-dikisiz-kiz-yelegi-burgulu

Daha sonra Her iki tarafa da 3 desenden oluşan Saç Örgülü Burgularına yapımına geçiliyor. Burada daha uzun Yelek için 3-4 sıra fazla yapabilirsiniz.

ELİF PİRENVİSE Bebeğim Örgülerim Kanalı Elif hanıma Tarif için Çok Teşekkürler

1 Comment

  1. Geri bildirim: BAHARLIK ANANAS ÖRNEKLİ BAYAN EV PATİĞİ YAPMAK | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir