Nasıl Yapılır TEFLON TAVALARDA YANIK VE YAĞ LEKELERİNİ ÇIKARMAK

TEFLON TAVALARDA YANIK VE YAĞ LEKELERİNİ ÇIKARMAK

6001
teflon-tava-yag-ve-yanik-cikarma
teflon-tava-yag-ve-yanik-cikarma

Teflon ve Çelik Tencere Tava Yanıkları,Yağ Lekeleri nasıl kolay çıkarılır? Tekniği ile artık çok uzun süre uğraşmadan Tertemiz Tencereler ve Tavalar için Özel bir Teknik uygulanıyor.

Bütün ev hanımlarının sorunu olan Özellikle Teflon Mutfak eşyalarında biriken ve yanan Yağları,lekeleri çıkarmak çok zor oluyor.

yanik-yagli-teflon-tava-tencere-temizleme
yanik-yagli-teflon-tava-tencere-temizleme

Bunlardan kurtulmak için Cif,Vim,Bildiğimiz Odun külü,Kum gibi bir çok şey ile temizlemeye uğraştığımız Tavalara hem çok arar vermeden hem çok uğraşmadan ilk günkü gibi yepyeni yapabiliriz.

Temizlikle ilgili Pratik Bilgileri bilen hanımlar Ev temizliğinde hiç zorlanmadan her sorunun üstesinden kolay bir şekilde gelebiliyorlar.

Halı Lekesi çıkarma Tekniği bu Pratik bilgilerden Kadınların en çok dert ettiği Halılarda ki çıkmayan Lekelere çözüm kolay ve buradan bakabilirsiniz.

Aynı Şekilde sık kullanılan Çaydanlık Lekeleri için de yine her evde bulunan Malzemeler ile pırıl,pırıl Çelik Çaydanlık Temizliği mümkün.

Beyaz sabunu olmayan hanımlar Bildiğimiz Yeşil sabunlar ile de yapabilirler.Dalan Yeşil Sabun ya da Hacişakir Beyaz Sabun ile Halıları sildiğiniz de de Halılar parlar.
Teflon,Çelik Tencere Temizleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz